Dlaczego Fauci, Redfield i „presstytutki” oszukują nas co do masek?

Dr. Paul Craig Roberts
Global Research, October 19, 2020

Twitter – kontroler, cenzor i ochroniarz dla „głębokiego państwa” / tajnego rządu (Deep State), usunął tweeta doradcy Białego Domu ds. pandemii, dr. Scotta Atlasa, który poinformował, że noszone przez ludzi maski nie zapobiegają rozprzestrzenianiu się pandemii Covid-19.

Jak informowałem od samego początku, jedyną dostępną dla publiczności maską zapewniającą ochronę przed Covidem jest maska ​​N95. Nawet ta maska ​​nie zapewnia 100% ochrony. Maski noszone przez ludzi nie zapewniają żadnej ochrony.

To po prostu fakt. Dr Atlas wie o tym, podobnie jak każdy, kto zna maski, w tym Fauci z NIH i Redfield w CDC. W rzeczywiści, zarówno Fauci, jak i Redfield wraz ze Światową Organizacją Zdrowia początkowo odradzali ludziom noszenie masek. Gdyby maski, które ludzie noszą, były skuteczne – (a nie są, wystarczy spojrzeć na opakowania, w których przychodzą, które nie mówią, że chronią przed wirusami) – nie byłoby sensu produkować maski, które są skuteczne, takie jak N95.

Maska N95 ściśle przylega i została zaprojektowana tak, aby zapobiegać przenoszeniu wirusów i bakterii wraz z innymi patogenami. Maski N95 ograniczają oddychanie bardziej niż maski, które ludzie noszą. Trudno jest nosić je przez bardzo długi czas. Te maski są noszone przez personel medyczny leczący pacjentów z Covid. Osoby, które je noszą, muszą robić przerwy, aby uniknąć niedotlenienia.

Allan Smith, być może niedoinformowany reporter NBC News, ale bardziej prawdopodobne, że osoba, która trzyma się swojej pracy, oskarżył Trumpa i jego doradcę o fałszywe i wprowadzające w błąd treści, które naruszają zasady Twittera. Skorzystał przy tym z pomocy asystenta sekretarza w Departamencie Zdrowia. Zobacz.

Redakcja CNN oczywiście dołączyła. Niedoinformowani reporterzy CNN Jeremy Diamond i Paul LeBlanc również poparli cenzurowanie doradcy Białego Domu na Twitterze i fałszywie oświadczyli, że twierdzenia Atlasa i Trumpa dotyczące masek są „mylącymi informacjami”, które Twitter musiał usunąć. Zobacz.

Pomyśl o tym przez chwilę. Jest ustalonym faktem, że maski niższej jakości niż N95 zapewniają ZEROWĄ ochronę przed wirusami, jednak szylingi Big Pharmy Fauci i Redfield oraz NBC i CNN kontrują znany fakt i twierdzą, że nieskuteczne maski są skuteczne.

Co tu się dzieje? Oczywiście Fauci, Redfield i presstytutki odgrywają rolę katalizatora strachu, ale dlaczego? Po co oszukiwać ludzi, aby wierzyli, że maski, które nie chronią, chronią?

Jedyną odpowiedzią na to pytanie, jaka przychodzi mi do głowy, jest to, że strach jest potrzebny do masowych szczepień i strach musi być utrzymywany przy życiu, dopóki szczepionki Big Pharmy nie zostaną zatwierdzone.

Innymi słowy, odpowiedzią są pieniądze dla firm farmaceutycznych. Każda z nich liczy na pieniądze. Według doniesień, istnieją cztery takie firmy farmaceutyczne, każda z własną szczepionką. Tak więc strach będzie utrzymywany przy życiu, dopóki wszystkie cztery szczepionki nie będą dostępne.

Innym powodem fałszywych informacji o pandemii jest próba zdyskredytowania Trumpa i zmniejszenia jego szans na ponowny wybór, przedstawiając go jako osobę udzielającą porad niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzi. Demokraci chcą także, aby gospodarka została zamknięta, aby za problemy gospodarcze obwiniać Trumpa i uniemożliwić jego ponowny wybór.

Presstytutki mówią nam, że ilość przypadków Covida wzrasta, ale nie mówią nam, że jest to wynik stosowania technologii, która w tym wypadku, daje fałszywe wyniki. Wzrost liczby przypadków odzwierciedla jedynie niewiarygodność stosowanego testu RT-PCR.

Nie powiedziano nam tego, ponieważ propaganda na temat wzrostu liczby przypadków, [tak jak maseczki] wzmaga strach i gotowość zaakceptowania wątpliwych szczepionek.

„Pandemia Covid” dotyczy pieniędzy, a nie zagrożenia dla zdrowia publicznego. Chyba że „sprawcy” mają silniejszego wirusa, którego wypuszczą na nas tej zimy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Maseczki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.