M. Kołodziejczak Czy poparł lewicowe protesty? Jedność rolników rozbita?

Panie Michale, życzę Panu i akcji rolników jak najlepiej, ale niech Pan nie miesza w to pandemii. Żadnej pandemii nie ma. Jest zwykły sezon grypy. Statystyki są fałszowane na wiele sposobów:

  1. Test RT-PCR nie jest w stanie wyizolować i stwierdzić obecności wirusa SARS-CoV-2. Może jedynie stwierdzić obecność fragmentów (niekoniecznie żywych) różnych wirusów, w tym wirusów grypy i przeziębienia. Przy wykonywaniu testów uzywa się za wysokiej ilości cykli wzmacniajacych, przez co ten test daje wiele „fałszywych pozytywów”. Od 1 stycznia do 31 lipca zarówno w 2018 roku, jak i w 2019 roku zmarło w Polsce ogółem więcej osób niż w roku 2020.
  2. Szpitale otrzymują więcej pieniędzy za procesowanie pacjentów (i zgonów) z Covidem, niż z innymi chorobami. Oczywiście, że z tego korzystają.
  3. Laboratoria mają bonanzę i szczyt zysków na powszechnych testach.
  4. Lekarze i pielęgniarki mają podwyżke na czas „pandemii”, więc są zaintyeresowani żeby pandemia trwałą jak najdłużej.
  5. No i oczywiście wielcy inwestorzy i ich kolaboranci w rządach spodziewają się ogromnych zysków na globalnych, obowiazkowych szczepionkach.
  6. Wreszcie elity światowe, które od dawna pracują nad kryzysem tak wielkim, aby zawaliła się cała globalna gospodarka, po to aby to wykorzystać dla wprowadzeniaq tzw. Nowego Porządku Świata i resetu rozkradzionej przez nich i przez rządy gospodarki. Najłatwiej zwalić winę na „pandemię” i to właśnie widzimy. Przy okazji widzimy wprowadzanie państwa policyjnego i zamordyzmu, co oznacza koniec demokracji i powrót do komuny.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka, Rewolucja, Rolnictwo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.