Nauczyciele zwalniani za odmowę szczepienia? Kiedy starsze dzieci wrócą do szkół?

KomentarzPrzecież o to właśnie chodzi, aby edukacja przeniosła się do internetu, gdzie znajdą się lekcje, ćwiczenia i testy do zaliczenia. Będzie to miało kilka skutków:

  1. Pozwoli państwu zaoszczędzić pieniądze dotąd wydawane na szkoły i etaty nauczycieli. Więcej zostanie na premie dla polityków;
  2. Pozwoli dalej obniżyć poziom wykształcenia społeczeństwa, bo dobrowolność indywidualnego uczenia się stwarza okazję do lenistwa i „odpuszczania”;
  3. To z kolei wyeliminuje znaczną część przyszłej „średniej klasy”;
  4. Zlikwiduje formowanie się więzi socjalnych i społecznej solidarności, czyli dalej zatomizuje społeczeństwo.

Do tych celów elity zmierzają od dawna, np. poprzez tzw. reformy edukacyjne narzucane szkołom od lat 1990-tych. Teraz kolej na następny krok, który umożliwia tzw. „pandemia”. Nauczyciele powinni już dziś zacząć się przekwalifikowywać, bo już niedługo nie będzie dla nich pracy.

Obserwujemy tu ten sam, dobrze znany mechanizm: Najpierw stwarzamy problem, a potem proponujemy jego rozwiązanie. Np. wmawiamy komuś, że jest obiektem dyskryminacji, a potem wykorzystujemy te grupy do protestów w celach politycznych. Albo wmawiamy ludziom, że są chorzy (lub że ich dzieci są chore), a potem proponujemy leczenie lub rozmaite terapie (oczywiście za odpłatnością). Tak to działa.

Jeśli chodzi o przymus zaszczepienia się pod groźbą kary lub zwolnienia z pracy, jest to działalność nielegalna i kryminalna. Nikt nie ma takiego prawa w przypadku eksperymentalnego preparatu medycznego, już nie wspominając o sztucznie rozdmuchanej „pandemii”. Takie eksperymenty mogą się jedynie odbywać za świadomą i indywidualną zgodą osób im poddanych. (Patrz: Kodeks norymberski). Dyrektorzy szkół, administracja oświatowa i terenowa oraz minister oświaty będą bezpośrednio odpowiedzialni za wdrażanie jakichkolwiek nielegalnych i kryminalnych nacisków w tym temacie. Będą również w pełni i imiennie odpowiedzialni za komplikacje poszczepienne i przypadki śmierci wywołanej szczepionką (takie przypadki już miały miejsce w USA i w Norwegii).


Na podobny temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Edukacja, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.