Dwa filmiki z wczorajszej demonstracji kobiet – z komentarzem:

wRealu24:

Media Narodowe:

Komentarz (zlepek różnych refleksji):

Oto skutek ogłupiających reform edukacji i demoralizujących inicjatyw kulturowych. Towarzyszka Lempart odkryła karty – „Nie rozmawiamy z nikim”. Zamiast tego, „Robimy swoje”. – Najwidoczniej nie chodzi o rozwiązanie problemu, tylko o jego podsycanie i wykorzystanie do zadym w celach politycznych. Czy Wy tego, kobiety, nie widzicie?

Organizatorzy tej akcji wykorzystują młode Polki i środowisko LGBT jako rewolucyjny proletariat. Zarówno w przypadku LGBT, jak i kobiet schemat działania jest ten sam co w przypadku Black Lives Matter (BLM) w USA: Wmówić ludziom, że mają problem, że są dyskryminowani i krzywdzeni, doprowadzić do histerii, a potem zaproponować pozorne rozwiązanie, czyli wrzask i zadymy. Nie proponować żadnych rzeczywistych rozwiązań, bo nie chodzi o rozwiązanie. Aborcja i LGBT to tylko narzędzia do wyprowadzenia na ulice zaślepionych, rozemocjonowanych i otumanionych ludzi.

Słuchając tych „liderek”, przypominam sobie starych i doświadczonych ludzi, którzy twierdzili, że kobiety nie nadają się do polityki. Jednak istnieją kultury, (np. plemiona Irokezów w Ameryce), gdzie kobiety od stuleci, tradycyjnie są „matkami” i liderkami swoich klanów. Jak się patrzy na ich działalność i ich wystąpienia, (miałem to okazję wielokrotnie obserwować), to przede wszystkim widać ogromną godność i mądrość, a nie zdziczałą, rozhisteryzowaną wulgarność.

Gdybym był szefem ABW, to bym w ten tłumek wpuszczał swoich agentów z tubami nagłaśniającymi, aby ekscytowali demonstrantów do skandowania „Wypier*alać!” , „Je*ać ich”, itp. haseł. Jak najczęściej i w kółko. Im dłużej, tym lepiej. Jak jednak widać (i słychać), nie jest to konieczne, bo i bez tego uczestnikom nie brak inicjatywy. W końcu racjonalni Polacy zobaczą kim ta grupa jest, a i w niej samej nastąpi refleksja, przesilenie, może nawet zwarcie.

Do tej starszej pani, która powoływała się na prawo międzynarodowe i twierdziła, że człowiekiem jest się nie od poczęcia, tylko od urodzenia: – Proszę Pani, prawo międzynarodowe jest jeszcze ściślejsze w sprawie ochrony życia nienarodzonych dzieci, niż polska Konstytucja. Niech Pani sprawdzi Art 6. Punkty 1 i 5 tutaj: https://regionpojezierze.files.wordpress.com/2017/06/mppop.pdf . Mówią one:

„Art. 6.1  Każda istota ludzka ma prawo do życia. Prawo to powinno być chronione przez ustawę. Nikt nie może być samowolnie pozbawiony życia.”

„Art 6.5  Wyrok śmierci nie będzie wydany w odniesieniu do przestępstw popełnionych przez osoby w wieku poniżej 18 lat i nie będzie wykonywany w stosunku do kobiet ciężarnych.”

Na koniec, rozszyfrujmy skrypt i prześledźmy scenariusz, który tu wyraźnie widać i który wyjaśnia jak się organizuje rewolucje (ideologiczny przewrót):

Według teorii Juri Bezmenova, wysokiej rangi oficera KGB, który zbiegł na Zachód, etap demoralizacji mamy już za sobą, a obecny etap destabilizacji usiłuje się przepchnąć do etapu kryzysu. Po tym ma nastąpić „normailizacja” pod nowymi rządami lewaków i niemieckich kolaborantów działających do spółki z pro-rosyjską post-komuną.
(Patrz od czasu 1:07:28 tutaj):

Tego właśnie jesteśmy świadkami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.