O szczepionkach, segregacji i roszczeniach żydowskich

Komentarz: Chodzi o jeszcze jeden sposób podzielenia i skłócenia społeczeństwa. Pytanie: „Dlaczego ci zaszczepieni tak boją się zakażenia? Czyżby nie wierzyli w skuteczność szczepionek? A jeśli nie wierzą sami, to dlaczego wymagają zaszczepienia się od innych?” – Jak widzicie idiotyzm tej taktyki nie ma granic. Pozdrawiam wszystkich tych, którym kampania strachu nie pomieszała jeszcze rozumu.

Jeśli chodzi o żydowską narrację w sprawie Polski, to można ją opisać jednym słowem: hipokryzja. Taki jest skutek praktykowania kazuizmu. Ale istnieje także druga strona tego medalu. Od pokoleń, przywódcy żydowscy i ich agenci prowokują i stwarzają incydenty antysemityzmu (lub ich pozory) po to aby utrzymać w poczuciu zagrożenia, w izolacji i w dyspozycyjnym posłuszeństwie swoja armię, czyli środowisko żydowskie, zwłaszcza żydowską diasporę podatną na asymilację. Zjawisko antysemityzmu jest potrzebne bo jest ono paliwem dla przemysłu Holokaustu. Bez niego nie dałoby się wyciągać kasy od innych narodów. Ale potrzebna jest również zwarta i zdyscyplinowana armia.

Dlatego trzeba takie programy jak ten powyżej, traktować z odrobiną sceptycyzmu, zwłaszcza jeśli się widzi i potrafi rozpoznać kto jest kim – również w realu i w konfederacji. W ostatecznym rachunku takie działania (podobnie jak działania pani Lempart i jej podobnych kreatur oraz działania różnych partii politycznych) także prowadzą do polaryzacji społeczeństwa. I o to właśnie chodzi, żeby ofiarę najpierw podzielić, skłócić i osłabić, a dopiero potem okraść i zagryźć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Roszczenia Żydowskie, Szczepionki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.