Co jeszcze można zrobić? Działania prawne – wzorce już istnieją

Nie jestem w stanie wszystkich tych dokumentów przetłumaczyć na język polski na czas. Ale jest w Polsce wiele osób (w tym prawników) znających język angielski i tym osobom przekazuję poniższe linki, głównie z rozpraw sądowych oraz inicjatyw prawnych w Kanadzie przeciwko restrykcjom i szczepionkom. Sporo informacji znajdziecie także na moim blogu https://mydundasvalley.com (także w jezyku angielskim).

Sami jesteście bliżej Niemiec i inicjatywy prowadzonej przez prawnika Reinera Fuelmicha są Wam z pewnością znane. Odnalezienie i wykorzystanie tych materiałów pozostawiam Wam.

Opinie prawne:

Sprawy już w sądach (w Kanadzie):

Inne pożyteczne linki w tym temacie:

Jednocześnie chciałby prosić osoby i organizacje, które wykorzystają powyższe linki do podania oryginalnego (nie mojego) źródła tych informacji. Niestety, zdarzyło się kilka razy, że przesłane przeze mnie linki i pomysły były wykorzystane przez polskie organizacje i media jako ich własne lub jako pomysły ich zaproszonych gości. Myślę, że nie muszę tłumaczyć dlaczego takie kopiowanie i przywłaszczanie sobie idei jest niewłaściwe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryminalna polityka, Praworządność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.