Suwałki mogły nic nie dostać

Komentarz: Pieniądze dla Suwałk i dla szkół – tak, chwała Wam za to. Ale ja tu zwróciłem uwagę na zupełnie inny fakt. Maseczki. Tylko pani w tle nosiła maseczkę prawidłowo, to jest szczelnie. „Jaro” zawiesił swoją na czubku nosa i oddychał cały czas przez szpary po obu jego stronach. Przy tym, ta chirurgiczna maseczka, która mu w pewnym momencie spadła z nosa, jest zupełnie nieprzydatna jako ochrona przed wirusami dróg oddechowych. Jest tak skuteczna jak ogrodzenie z siatki przeciwko komarom. Po co zatem ta gra „na pokaz”, skoro i tak w czasie przemówień maseczki zdjęto? Po co ta hipokryzja skoro wiadomo, że ta rzekoma „pandemia” służy czemuś innemu, a zastosowane środki nie mają wiele wspólnego ze zdrowiem publicznym? Tym bardziej w wykonaniu przedstawicieli władz, które planują i wprowadzają segregację i dyskryminację sanitarną niezgodną z polską Konstytucją!

Opinie ekspertów na świecie są na temat tej „plandemii” podzielone. Wielu światowej sławy naukowców twierdzi, że żadnej pandemii nie ma. Satystyki napędzane są niewiarygodnymi i błędnymi testami. Reszta to zwiększona ilość poważnych zachorowań w okresie sezonów grypowych spowodowana izolacją społeczną, która osłabia naszą odporność stadną i krzyżową, oraz paraliżem i korupcją służby zdrowia na skutek zastosowanych rozwiązań politycznych. Ukrywane są szkodliwe skutki tzw. „szczepionek” mRNA. Blokowane są skuteczne leki i protokoły leczenia. CENZUROWANI SĄ LEKARZE, KTÓRZY MÓWIĄ PRAWDĘ. Przemilczane są dowody, że fragmenty komputerowej symulacji tego wirusa oraz fragmenty genetyczne obecnej szczepionki mRNA były patentowane od 1998 roku. Prace nad uzbrajaniem tego wirusa (Gain of Function Study) rozpoczęto na uniwesytecie w południowej Karolinie, USA, a później przeniesiono je (wraz z finansowaniem) do Instytutu Wirusologii w Wuhan, Chiny. Ludzie na całym świecie protestują.

A nasi „reprezentanci” pozują w maseczkach, dodając tym do kłamstw i propagandy strachu, których celem jest zmuszenie społeczeństwa do przyjecia eksperymentalnego i nieskutecznego eliksiru, który nie chroni ani przed zakażeniem, ani przed transmisją tzw. Covida, natomiast przyczynia się do osłabienia układu immunologicznego oraz do poważnych powikłań zdrowia układu krwionośnego i innych organów. I to jest dopiero początek planu, którego jednym z celów jest globalna depopulacja i wprowadzenie totalitarnego „nowego ładu”. Jak powinni w tej sytuacji zachować się uczciwi politycy i prawdziwi patrioci? Sami oceńcie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.