W celu uniknięcia sprowokowanego przez NATO zagrożenia ze strony Rosji wywołamy Trzecią Wojnę Światową z państwem nuklearnym

Czy takiego rozmiaru zmiana Konstytucji nie wymaga referendum? Poza tym, pojawia się pytanie: „W czyim interesie przelejemy polską krew? Wątpię, że Ameryka idzie do wojny z Rosją w interesie Polski. Jest raczej odwrotnie. Wygląda na to, że wysługujemy się globalistom, że będziemy walczyć aby stracić własne państwo na rzecz globalnego kołchozu.

Jest również inna możliwość wpisana w ten scenariusz. Tu nie chodzi o „polsko-ukraiską unię”. Tu mamy inny projekt, takie Polin-2. Jest rok 2022. W roku 2012 Henry Kissinger powiedział, że Izrael nie utrzyma się na Bliskim Wschodzie dłużej niż 10 lat. Czas nadszedł i widzimy tworzenie w Europie „nowej Chazarii”, trochę przesuniętej na zachód, ale już kontrolowanej przez „swoich”. Dlatego Europa i USA popieraja Ukrainę. Historia to nie jakiś zbiór przypadków. Tu mamy zbytnią jednomyślność w kłamstwie, w prowokacjach i w ukrytej, a teraz otwartej, agresjii.

Na podobny temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii NATO, Polityka, Polska, Rosja, Wojna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.