Co planuje Putin i USA? „To jest DZIWNA wojna!” Dojdzie do III wojny światowej? Dr Sykulski

Komentarz: Panie Doktorze, Próby obwiniania Rosji za nadchodzący kryzys ekonomiczny / gospodarczy / rynkowy są także podejmowane na Zachodzie, a były zainicjowane przez niedawne wystąpienie H. Kissingera, który to właśnie zasugerował. Natomist prawda wydaje się być trochę inna.

Tzw. ” światowe elity” (globaliści) od dawna próbują zawalić gospodarki państw zachodnich co jest następstwem wyeksportowania realnej gospodarki tych państw do Chin i innych „tanich” krajów. To pozwala zachodnim inwestorom eksploatować Wschód, obniżyć własne koszty i zwiększyć własne zyski. Od lat ograbiane w ten sposób gospodarki narodowe w krajach zachodnich upadają, a prowadzi to do zastąpienia ich jedną gospodarką światową, jednym rzadem światowym i ostateczną globalizacją.

Resultatem jest ogrommy nadmiar zbędnej siły roboczej na Zachodzie, której nie będzie jak wyżywić. Stąd, moim zdaniem, inicjatywy zmierzajace do depopulacji Zachodu, a więc kryzysy finansowe, energetyczne, środowiskowe, pandemie, tzw. „szczepionki”, lockdowny, niszczenie służby zdrowia i edukacji oraz Wielki Reset, sprowokowana przez Zachód wojna i inne tego rodzaju pomysły.

Oczywiście, trzeba za to kogoś innego obwinić, bo elity chcą utrzymać swoje łupy i swoją pozycję. Wojna na Ukrainie jest znakomitą do tego okazją – obwinimy Putina i Rosję, a durne owce w to uwierzą i nadal będą nas popierać. Tak w skrócie wygląda moja analiza tej sytuacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka, Rosja, Ukraina, Wojna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.