Braun OSTRO u Roli: POLAKÓW CZEKA WOJNA, GŁÓD I ŚMIERĆ? Co planuje Morawiecki i Schwab ws. Polski?!

Komentarz: W sprawie immunitetu posła Brauna wypowiedziałem się już wcześniej:

Immunitet poselski jest nadawany posłom przez wyborców, w procesie demokratycznych wyborów – i tylko wyborcy mogą taki immunitet cofnąć wraz z odwołaniem danej osoby z pozycji i roli posła do Sejmu. Nawet w takim przypadku poseł powinien mieć prawo przedstawienia swoim wyborcom swoich racji i swojej obrony. Nie mają prawa cofania immunitetu posłom ani rząd, ani inni posłowie, ani partie polityczne, ani żadne służby. Mogą one co najwyżej wnioskować do wyborców o odebranie immunitetu i odwołanie posła oraz mogą rozpisać ponowne lokalne wybory. Na tym polega rola immunitetu poselskiego. Nie róbcie z Sejmu cyrku, błazny.

Zielińskimu nie odebrano immunitetu kiedy łamał prawo wyborcze podczas kampanii Anny Marii Anders w Suwałkach i kiedy kłamał pod przysięgą w sądzie? Niech to będzie ilustracją jak tego rodzaju decyzje są narażone na polityczną koniunkturę i polityczne machinacje, wbrew prawnym i demokratycznym procedurom.

Nie będę tu zabierał Waszego czasu wypowiadanymi przez wielu ekspertów opiniami na temat szkodliwości regularnego noszenia maseczek przez dłuższe okresy czasu. Natomiast powtórzę za tymi ekspertami, że tzw. maseczki chirurgiczne oraz maseczki zrobione z materiału „domowym przemysłem” są zupełnie nieskuteczne w powstrzymywaniu wirusów dróg oddechowych. Te wirusy są tak małe, że z łatwością przechodzą przez otwory w materiale większości maseczek wraz z aerozolem wydychanym przez osoby te maseczki noszące. Jak wiemy, wirusy dróg oddechowych (w tym SARS-Cov-2) przenoszą się w powietrzu głównie z aerozolem. Jest dla mnie absolutnym szokiem to, że policja nie sięgnęła do dowodów naukowych, a nawet do prostych eksperymentów w tej sprawie. Kompromitacja i wstyd, może należałoby na powrót zmienić nazwę polskiej policji na „milicja”?

Istnieje wiele dowodów, (łącznie ze zdjęciami i nagraniami wideo), pokazujących członków rządu i innych posłów na Sejm noszących maseczki nieprawidłowo, za nisko i ze szparami po obu stronach nosa, przez które te osoby oddychały, zamiast oddychać przez materiał maseczek. Komendant główny jakos tego nie zauważył? A to dlaczego? Wybiórcza ślepota, czy ślepe posłuszeństwo? Jeszcze raz proszę: nie róbcie z polskiego Sejmu pośmiewiska i politycznego cyrku

Również wcześniej wypowiedziałem moją opinię na temat wojny na Ukrainie. Zachęcam do przeczytania trzech artykułów w sprawie Ukrainy, do których linki znajdziecie Państwo w prawym panelu blogu regionpojezierze , w sekcji zatytułowanej „Wojna na Ukrainie”. Pierwszy artykuł jest w jezyku polskim, drugi jest tłumaczeniem pierwszego na język angielski , a trzeci zawiera wideo z wystąpienia amerykańskiego politologa, prof. Johna Mearsheimera, na Uniwersytecie w Chicago.

Moim zdaniem kwestia przesiedleń nie jest przypadkiem. Nie ma wojny w całej Ukrainie. Wojna toczy się w Ukrainie wschodniej. Cała zachodnia Ukraina (na zachód od rzeki Dniepr) nie jest objęta działaniami wojennymi i tam, w pierwszej kolejności, powinni być przesiedlani mieszkańcy terenów objętych wojną. Fakt, że wykorzystuje się ukraińską wojnę domową i konflikt z Rosją do promowania migracji Ukraińców na teren Polski i innych krajów europejskich, świadczy o istnieniu innego planu. Wyglada to na celowy plan wyludnienia Ukrainy. Jedni zginą, inni wyjadą. W jakim celu? W 2012 roku Henry Kissinger powiedział, że Izrael nie utrzyma się na Bliskim Wschodzie dłużej niż 10 lat. Jest rok 2022 i widzimy, że Izrael usilnie próbuje wzniecić wojnę z Iranem i Syrią, a ostatnio także z Irakiem. Masową migrację całego państwa trzeba przecież jakoś uzasadnić. 2 + 2 = 4. Projekt Polin ciąg dalszy… Powrót do trochę przesunietej na zachód Chazarii? Całkiem możliwe, nawet wygląda lepiej niż powrót to Palestyny po 3000 lat nieobecności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.