Archiwum autora: Lech Biegalski

Krzysztof Bosak chyba czyta RegionPojezierze :-)

Komentarz: Super! Bosak chyba czyta www.regionpojezierze.com – i wyciąga „właściwe” wnioski. Coraz bardziej mi się podoba … 1. Przetrwanie państwa i narodu ważniejsze od tego kto dziś rządzi; 2. Chcemy sytemu, w którym „biznesy służą ekonomii, a ekonomia służy ludziom”, zamiast odwrotnie, tzn. … Czytaj dalej

Opublikowano Ekonomia, Polityka

Czy Gmina Żydowska rządzi w Warszawie? Tło skandalu z blokadą książki o Jedwabnem

Komentarz:  30 tysięcy podpisów na 38 milionowy naród? To wstyd! Jeżeli Polacy nie zbiorą 100 tysięcy podpisów (lub więcej) w tak ważnej dla Polski sprawie – i to bez względu na orientacje polityczną – to nie zasługują na własną Ojczyznę. … Czytaj dalej

Opublikowano Polityka

Stanisław Michalkiewicz o naiwności doktora Targalskiego i wizji Polski jako mocarstwa nuklearnego

Komentarz: – Oczywiście drogi, mosty i koleje muszą być pod „opieką” państwa bo wymagają nakładów na budowę, reperacje, nadzór i oczyszczanie (np. ze śniegu). Z transportu korzystają biznesy, przedsiębiorstwa i rozmaite korporacje, a te, rzecz jasna, wolą aby takie koszty … Czytaj dalej

Opublikowano Ekonomia, Polityka

„Gmina Żydowska NIE BĘDZIE RZĄDZIĆ w Polsce!”. TRWA PROTEST przeciwko blokadzie książki o Jedwabnem

Na ten sam temat: Zakazana PREMIERA KSIĄŻKI „Powrót do Jedwabnego” | Sumliński, Kurek, Budzyński Lewacka prowokacja w trakcie premiery książki o Jedwabnem! Jedwabne świadek medialnego kłamstwa

Opublikowano Uncategorized

Stanisław Michalkiewicz bezlitośnie punktuje lewicowe absurdy. [Biejat, Gosek-Popiołek, Trzaskowski]

Zacznę od końca. Pan Michalkiewicz ma tu absolutną rację. Reformy systemu edukacji, które przetoczyły się przez kraje zachodnie w latach 1990-tych w sposób oczywisty, od szkoły podstawowej aż do uniwersytetów, miały bardzo wyraźny cel: pozbawić studentów umiejętniości samodzielnego, krytycznego, logicznego … Czytaj dalej

Opublikowano Polityka

Stanisław Michalkiewicz: gotówka jest jedną z gwarancji naszej autonomii wobec władzy publicznej

Opublikowano Ekonomia, Polityka

List otwarty do posłów Konfederacji Wolność i Niepodległość

Poniższy list wysłałem do posłów Konfederacji na ich adresy w Sejmie RP: Konrad.Berkowicz@sejm.pl, Krzysztof.Bosak@sejm.pl, Grzegorz.Braun@sejm.pl, Artur.Dziambor@sejm.pl, Krystian.Kaminski@sejm.pl, Janusz.Korwin-Mikke@sejm.pl, Jakub.Kulesza@sejm.pl, Dobromir.Sosnierz@sejm.pl, Krzysztof.Tuduj@sejm.pl, Michal.Urbaniak@sejm.pl, Robert.Winnicki@sejm.pl —– Informuję, że na profilu FB Konfederacji – tutaj: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/  – zostałem od wczoraj zablokowany i nie … Czytaj dalej

Opublikowano Uncategorized

Stanisław Michalkiewicz. Bardzo cenię Krzysztofa Bosaka. Konfederacja to opozycja merytoryczna

Z portalu Konfederacji: – „Kolejna podwyżka podatków została ostatecznie przegłosowana! Symboliczna koalicja PiS i Lewicy (głównie partii Razem) zagłosowała ZA wzrostem akcyzy o 10% na alkohole i wyroby tytoniowe! Na naszych oczach powstaje w Sejmie wielka koalicja Zjednoczonych Socjalistów, którzy … Czytaj dalej

Opublikowano Ekonomia, Polityka

Komentarz Tygodnia: Wyścig szczurów

Opublikowano Polityka

Dlaczego ‚CUD GOSPODARCZY’ zaora gospodarkę? Wolność w Remoncie #75

Opublikowano Ekonomia, Polityka

Stanisław Michalkiewicz: trudno jest brać pieniądze od Niemców i się ich nie słuchać

Opublikowano Polityka

Stanisław Michalkiewicz o porozumieniu PIS-Lewica, wyroku TSUE i expose premiera Morawieckiego

Opublikowano Polityka