
(Kliknij w wykres, aby go powiększyć)
Na czym polega skuteczna depopulacja? Na dwóch wzajemnie uzupełniających się procesach. Trzeba nie tylko zwiększyć liczbę zgonów (co nam gwarantują skutki tzw. „pandemii”, dezorganizacja opieki zdrowotnej, lockdowny, niezdrowe maseczki i uwięzienie ludzi w domach, a także niebezpieczne eksperymentalne szczepionki, eutanazja i skutki nadchodzącego krachu gospodarczego). Trzeba również zmniejszyć liczbę urodzeń (i tu wpasowują się demoralizacja, aborcja, feminizm, niszczenie religii i tradycyjnego modelu rodziny oraz promowanie LGBT+).

Oto skutek ogłupiających reform edukacji i demoralizujących inicjatyw kulturowych. Towarzyszka Lempart odkryła karty – „Nie rozmawiamy z nikim”. Zamiast tego, „Robimy swoje”. – Najwidoczniej nie chodzi o rozwiązanie problemu, tylko o jego podsycanie i wykorzystanie do zadym w celach politycznych. Czy Wy tego, kobiety, nie widzicie?


