„Narodzenie” (2008)

Źródło:  https://gloria.tv/post/tPTcHyfytKwV13edSADKBYyNX

Bohaterami filmu „Narodzenie” są Maryja i Józef. Dwójka ta wyrusza w dramatyczną podróż z Nazaretu do Betlejem pełną trudów i niebezpieczeństw. Bohaterowie chcą się tam dostać by uczestniczyć w spisie ludności zarządzonym przez króla Heroda. Długość trasy wynosi ponad 150 kilometrów, a Maryja jest w dziewiątym miesiącu ciąży i wkrótce spodziewa się narodzin dziecka.

Oglądając ten film, zastanawiam się dlaczego Żydzi, którzy stworzyli Chrześcijaństwo, tak je dzisiaj łamią i niszczą? I to jest ta sama kasta, która stworzyła komunizm, a potem go zniszczyła. I teraz tworzy następny … kolejny … O co tym ludziom chodzi? Czy religie i ideologie są dla nich tylko narzedziem do zdobycia władzy i przywilejów? Ten film wydaje się takim podejrzeniom zaprzeczać. A jednak rzeczywistość mówi coś innego … Utopijna pogoń za idealizmem? I podczas tej pogoni sami straciliście „cnotę ideału.”

Opublikowano Historia, Kultura, Religia | Możliwość komentowania „Narodzenie” (2008) została wyłączona

Husaria – Polska Duma

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania Husaria – Polska Duma została wyłączona

Uwierz Polsko

Opublikowano Uncategorized | Możliwość komentowania Uwierz Polsko została wyłączona

Więcej informacji tutaj:
https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf

Opublikowano "Pandemia", Ludobójstwo, Polityka | Możliwość komentowania została wyłączona

Już ponad 3 tys. osób w USA ma ciężkie powikłania po szczepionce na Covid-19

Szczepionka na Covid-19 podawana jest w stanach od niespełna tygodnia, a ofiary powikłań poszczepiennych są już liczone w tysiącach.

To nie są dane sondażowe lub przewidywania, tylko oficjalne dane z departamentu zdrowia Stanów Zjednoczonych. Na stronie cdc.gov zamieszczono dokument, według którego już u 3150 osób zaobserwowano ciężkie powikłania po przyjęciu szczepionki.

Mowa tu uszczerbku na zdrowiu na tyle poważnym, że:

– nie są w stanie normalnie funkcjonować
– nie są w stanie nadal pracować

„Zwróćcie proszę uwagę że w oficjalnej tabeli/statystyce nie została wyodrębniona lista zgonów…” – podaje strona FB „Covid 19 bitwa o wolność”.

Mimo, iż informacja ta została szybko podłapana przez strony tzw. „antyszczepionkowców”, to nie ma ona nic wspólnego z teoriami spiskowymi etc. To po prostu dane, które oficjalnie podaje amerykański rząd.

Szczepionka jest dostępna w stanach dopiero 5 dni – dlatego liczba osób z poważnymi powikłaniami jest naprawdę szokująco wysoka.

Z danymi można zapoznać się TUTAJ.


[Źródło]

Opublikowano "Pandemia", COVID-19, Ludobójstwo, Szczepionki | Możliwość komentowania Już ponad 3 tys. osób w USA ma ciężkie powikłania po szczepionce na Covid-19 została wyłączona

Rząd się wyżywi! Polacy niekoniecznie – Grzegorz Braun

Na ten sam temat:

Opublikowano Korupcja, Polityka, Praworządność, Szczepionki, Żydokomuna | Możliwość komentowania Rząd się wyżywi! Polacy niekoniecznie – Grzegorz Braun została wyłączona

Sylwestrowy stan wojenny. Co jest gorsze od korony?

Opublikowano "Pandemia", Polityka, Żydokomuna | Możliwość komentowania Sylwestrowy stan wojenny. Co jest gorsze od korony? została wyłączona