Drodzy przyjaciele, znajomi i nieznajomi

Po wielu wahaniach, postanowiłem wreszcie uaktywnić i kontynuować w tym portalu jego bieżący blog. Przyczyną tej decyzji stało się moje przekonanie o mylnej polityce zagranicznej Polski oraz związanych z tym próbach kształtowania agresywnej, konfliktowej i antagonistycznej opinii publicznej.

Nie wiem na ile Polska jest dziś w stanie prowadzić własną i niezależną politykę zagraniczną – (coś, o co we wczesnych latach 80-tych walczyła orginalna „Solidarność„) – ale wiem, że polski naród nigdy nie wyrzekł się własnej Ojczyzny, o której wolność i niezawisłość walczyły i ginęły niezliczone pokolenia naszych przodków. Ich walka i ofiara nie mogą być zmarnowane.

Polacy również domagali się prawdy, jako że prawda jest niezbędnym składnikiem świadomego i opartego na faktach wyboru, co z kolei jest podstawą rzetelnej i uczciwej demokracji. Będę zatem powoli zapełniał ten blog wpisami na różne związane z tym tematy i mam nadzieję, że znajdę wśród Was zrozumienie i zainteresowanie. Serdecznie pozdrawiam.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s