Polacy nie mają tu nic do gadania

Wczoraj do Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie) przyjechali amerykańscy żołnierze. „Żołnierzy witały tłumy” – głosi nagłówek z Gazety Wyborczej. Ustawili swoje maszyny na Starówce i przystąpili do pozowania z mieszkańcami miasta. Szczególną radochę miały dzieci.

Tę sielankę przerwała jednak grupka ludzi z, a jakże, partii Zmiana — jedno z nielicznych ugrupowań, które nie boi się głośno sprzeciwiać obecności obcych wojsk w Polsce. „NATO won z polskich stron”, „Tu jest Polska, nie Ameryka!” — padały okrzyki. Żołnierze nie zwracali na krzyczących uwagi, a po kilkunastu minutach wznoszenia okrzyków całą grupkę wylegitymowała policja. Niedługo potem protestujący odeszli.

Źródło: Sputnik

Nie widzę, żeby ten „tłum” miał jakieś transparenty witające Amerykanów. To zwykli gapie, którzy zatrzymali się z ciekawości. Poza tym, za to nasza polityczna policja nie spisywała, a za legalny i pokojowy protest jak widać spisywała. Już z tego widać czym naprawdę jest obecny rząd polski – jest amerykańską agenturą, kierowaną przez nielojalnych wobec Polski Żydów, oddającą Polskę pod kontrolę USA i wpychającą Polskę w wojnę z Rosją.

Macie640Ah ! – To imperatorskie przymrużone spojrzenie – na tle tych siedmiu gwiazdek !… Drżyj Rosjo !!!…” – Antoni Wysocki

Czy Polska stała się krajem faszystowskim? Czy też wracamy do komunizmu? Dlaczego policja spisuje ludzi, którzy biorą udział w pokojowym proteście, do którego mają w demokratycznym państwie pełne prawo? Może panowie Błaszczyk i Zieliński zechcą odpowiedzieć na to pytanie?

Reakcja niektórych osób, usiłujacych krytykować protestantów, jest zaskakująca. Zwłaszcza ci starsi panowie i starsze panie – powinni pamiętać komunę i II Wojnę Światową, kiedy nie wolno było protestować lub publicznie wyrażać krytycznych opinii wobec rządu, partii i okupanta. Czy ci ludzie nie rozumieją czym dla Polski grozi obecność wojsk i rakiet USA na ziemiach polskich graniczących z Rosją? Czy nie widzą, że USA prowokuje wojnę z Rosją, a Polska ma być polem bitwy? Czy nie widzą, że wszędzie na świecie gdzie stacjonują wojska USA, lokalne rządy stają się marionetkami? Widocznie wóda całkiem zniszczyła im mózgi. Nie trzeba się dziwić skąd się brali kolaboranci SB i Gestapo – widać to wyraźnie na tym filmiku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s