Proces suwalski

W dniu 22 grudnia 2016 roku, w Suwałkach, odbędzie się druga część procesu politycznego Marcina Skubiszewskiego i czterech innych oskarżonych. Byli wśród nich członkowie KOD-u, którzy zaprotestowali przeciwko łamaniu prawa przez władze.

Wideo to powstało jako materiał dowodowy na potrzeby obrony oskarżonych. Zostało ono „sklejone” z krótkich fragmentów reportaży telewizyjnych przeplatanych moimi komentarzami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Proces suwalski

 1. Męczennik z KOD pisze:

  KOD to w większości agresorzy, bez pomysłów i z ograniczoną wyobraźnią, tacy których celem życia jest żyć i żreć. Posuną się do wszelkich świństw i podłości byle nie zostać oderwanym od koryta (vide „męczennik z KOD” – YT). Całe szczęście, że ludzie ignorują to towarzystwo oderwanych od rzeczywistości komuchów, bo oni nie zasługują na to, żeby na nich zwracać uwagę, a kłamstwa wychodzą na jaw 🙂 Chwała Suwałkom, że są normalne i nie zwracają uwagi na błazenadę kodomitów.

  Polubienie

 2. Męczennik z KOD pisze:

  I jeszcze cenzura – „oczekiwanie na moderację” – takie to wasze zakłamane ideały i walka o wolność słowa. Wstyd kłamczuchy 🙂 klęcząc pod symbolem czerwonej gwiazdy albo sierpa i młota, zawsze będziecie niewolnikami

  Polubienie

 3. Co jednak nie znaczy, że PiS jest „dobry”. Cytuję: „Posuną się do wszelkich świństw i podłości byle nie zostać oderwanym od koryta.” To samo można powiedzieć o PiS-ie, czego proces suwalski jest najlepszym dowodem.

  Polubienie

 4. Wybacz, ale nie siedzę przed komputerem cały dzień. Mam także inne obowiązki i zainteresowania, a witrynę sprawdzam sporadycznie, kiedy mam czas.
  Nie klęczę też pod symbolem czerwonej gwiazdy, Zarówno „czerwona gwiazda”, jak i „sierp i młot” zniknęły z mojej świadomości w 1991 roku, kiedy zmienił się w Rosji ustrój polityczny. Politykę Rosji i USA oceniam na podstawie faktów, a nie propagandy.
  Natomiast śmieszy mnie żarliwe klęczenie rozmodlonych przywódców PiS-u i udawanie przed narodem jak bardzo są religijni. Większość z nich to Żydzi, którzy są tradycyjnymi wrogami religii katolickiej, ale dziś robią teatr bo Kościól im pomaga wygrywać wybory w zamian za pieniądze i nadania.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s