Katastrofa smoleńska, amerykańska okupacja, targowica, faszyzm i agentury

smolensk640

Minister obrony Macierewicz udzielił “Gazecie Polskiej” wywiadu, w którym odniósł się do wypowiedzi Władimira Putina o katastrofie smoleńskiej podczas jego dorocznej konferencji prasowej. Według interpretacji Macierewicza Putin mówi do Polski: „Wiecie, że kłamiemy, i wiecie, co to oznacza.” – (pl.sputniknews.com)

Jeżeli Macierewicz wie, że Rosja kłamie, to powinien przedstawić na to dowody, a nie domysły i spekulacje oraz puste oskarżenia. Jeśli takich dowodów nie posiada, to powinien zamknąć swój parszywy ryj i przestać podburzać nastroje społeczne przeciwko Rosji w oparciu o kłamstwa i pomówienia. W tym przypadku celem pośrednim jest manipulacja opinii publicznej tak, aby ta nie protestowała przeciwko sprowadzeniu i rozlokowaniu na ziemiach polskich armii amerykańskiej. Celem ostatecznym jest otoczenie Rosji oraz konfrontacja między NATO i Rosją, na której Polska ucierpi bez względu na końcowy wynik. Celem ubocznym jest dalsze skłócanie narodu. Tych pisowskich „reprezentantów narodu”, wysługujacych się awanturniczej i prowokacyjnej polityce USA na koszt bezpieczeństwa Polski, należy jak najszybciej odsunąć od władzy.

Chcę też zwrócić Państwa uwagę na to, że ani „Nowoczesna”, ani KOD tego tematu nie podejmują, choć jest on najpotężniejszą amunicją jaką można użyć przeciwko PiS-owi, z którym te organizacje rzekomo walczą. Dlaczego? Bo Nowoczesna i KOD też są silnie anty-rosyjskie i najwidoczniej popierają okupację Polski przez wojska USA i NATO. Tak więc ani PiS, ani Nowoczesna-KOD nie reprezentują interesów Polski i Polaków. Zważywszy, że oba te ugrupowania są kontrolowane przez jedną i tą sama mniejszość etniczną, nie ma się czemu dziwić. Ta mniejszość lubi handel, lubi kupczyć i sprzedawać oraz lubi być „ponad-narodowa”, czyli wolna od lokalnych lojalności.

Mamy więc sprawę wyboru: – Czy popieramy USA i NATO, które od 1999 roku (od bombardowania Jugosławii) prowadzą agresywne wojny o surowce energetyczne i korytarze rurociągowe, popierają nielegalne rebelie i przewroty w innych suwerennych państwach, dopuszczają się wielokrotnie zbrodni wojennych oraz sponsorują terroryzm dla osiagnięcia kryminalnych geopolitycznych celów, – czy też popieramy Rosję, która w tym samym okresie czasu zapobiegała wojnom, przewrotom i rebeliom, walczyła z terroryzmem, prowadziła dyplomację opartą na prawie międzynarodowym oraz hamowała jak mogła agresywne ofensywy USA i NATO.

Żaden polityk nie może udawać, że o tym nie wie bo to są fakty. Kłamstwa na temat rzekomego zagrożenia ze strony Rosji , a także kłamstwa na temat katastrofy smoleńskiej, są elementami szerzenia Rusofobii i świadczą o tym, że PiS aktywnie dołączył do kryminalnych agresorów XXI wieku. To tak jakby otwarcie popierali Hitlera w 1939 roku, nie mówiąc już o Targowicy.

Trzeba przy tym widzieć, że amerykańska obecność militarna jest zawsze i wszędzie, bez wyjątku, związana z uzaleznieniem politycznym i taki ma zawsze skutek. Amerykanie nie wysłali swojej armii do Afganistanu, żeby pomóc biednym afgańskim dziewczynom zdobyć wykształcenie. Nie dokonali tez inwazji na Irak z powodu nie istniejącej już w tym czasie w arsenałach irackich broni masowego rażenia. Nie napadli na Libię, żeby przywrócić w niej demokrację. Nie mieszali na Ukrainie aby dać ludziom demokrację. Nie wysłali swoich wojsk do Syrii żeby wyzwolić biednych Syryjczyków ze szponów tego „potwora” Al-Assada, choć Syryjczycy go ponownie wybrali w 2014 roku w obecności międzynarodowych obserwatorów, którzy oświadczyli, że wybory były uczciwe i demokratyczne. Armia amerykańska nie jest w Syrii aby walczyć tam z terrorystami lecz aby ich wspomagać i ochraniać. W odróżnieniu od armii rosyjskiej, wojska amerykańskie są w Syrii nielegalnie, bez upoważnienia legalnego rządu tego kraju i bez upowaznienia Rady Bezpieczeństwa ONZ. Politycy, którzy zapraszają i witają armię amerykańską w Polsce są albo skrajnie niekompetentni, albo są agentami amerykańskimi lub ich sługusami. Ja osobiście wierzę w to drugie.

Natomiast w polityce wewnętrznej, PiS staje się partią faszystowską, odmawiającą obywatelom prawa do sympatyzowania z innymi opcjami politycznymi w imię obrony „jedynie słusznego ustroju pisowskiego” – gdzieś coś podobnego już słyszałem. Nawet w USA istnieje oficjalnie partia komunistyczna, choć ma tam bardzo małe „wzięcie”. Natomiast w pisowskiej Polsce Piskorski siedzi w więzieniu bez wyroku za to, że propagował pokojową współpracę z Rosją, a protest kilku działaczy KOD-u jest na siłę kryminalizowany nawet za cenę kłamania pod przysięgą. I to ma być demokracja? To jest faszyzm, a nie demokracja. Nawet w Strefie Gazy jest więcej demokracji.

Te same „zarzuty” dotyczą Nowoczesnej i KOD-u ponieważ w tym najważniejszym temacie udają one, że nic nie widzą, natomiast koncentrują się na montowaniu niezadowolenia społecznego wyłącznie w obszarze mniej ważnych spraw wewnętrznych. Przy tym skłócają naród i walczą z PiS-em także dlatego, że nie potrafią sprostać wymogom demokracji w zakresie tolerancji dla innych przekonań politycznych niż własne. Choć muszę przyznać, że trudno mi się w KOD-zie doszukać jakiegoś spójnego politycznego programu. Na co zda się cała ta walka o skrobanki, i inne sztucznie nadęte znamiona demokracji, gdy Polska znajdzie się pod obcą militarną okupacją? Od razu widać, że nie o te pozory tu chodzi lecz o dopchanie się do żłoba i o reprezentowanie interesów obcych sił, które konkurują o kontrolę nad Polską, propagują i koordynują akcję w swoich mediach oraz zapewne finansują całe to przedsięwziecie. Już też to kiedyś w Polsce widziałem.

Pokrewne:

up4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s