„Żołnierze NATO na Mazurach” – przygotowania Giżycka

Niestety, komentarze pod tym YouTube wideo zostały przez jego autora (Urząd Miejski w Giżycku) tchórzliwie wyłączone, więc zamieszczam je tutaj i odsyłam czytelników do następujących artykułów:

Tak na marginesie, znów słyszymy tą bezwstydną propagandę opierającą się na tym ile lokalni Polacy mogą na tym zarobić – (i lokalne Polki, tylko to generał dyplomatycznie przemilczał). Tak samo mogliśmy „zarobić” na zaborcach, na niemieckim okupancie i na jedostkach sowieckich stacjonujących jeszcze nie tak dawno w Polsce. To nie jest argument usprawiedliwiający oddanie Polski pod zwierzchnictwo USA. Nie po to domagaliśmy się by w Polsce nie było wojsk sowieckich, żeby teraz wpuszczać tu wojska jankieskie. Ostatnie 20 lat wyraźnie pokazują, że USA jest krajem agresywnym, zaborczym, kłamliwym, że wywołuje kryminalne wojny o surowce energetyczne, że sponsoruje i ochrania terrorystów, że popycha świat i nas do wojny z Rosją. Niestety tego nasi przywódcy cywilni i militarni nie widzą. Wstyd i hańba ! Targowica. I jak tu się dziwić wszystkim poprzednim zdrajcom narodu?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s