Komu zależy na wojnie domowej i podziale Polski ?


11.11.2017 r., Wrocław, marsz „Wielkiej Polski Niepodległej / fot. A. Ambroziak

Patrz artykuł: https://oko.press/wypierdalac-wrazem-patriotyzmu-wroclawskiego-marszu-wielkiej-polski-niepodleglej-policja-pozwolila-zaatakowac-kontrmanifestantow-jedna-osoba-szpitalu

Komentarz:

Trudno o jakąś obiektywną ocenę. Pamiętamy „komunę”, ale przecież i PiS wprowadza rządy totalitarne. Jak to zwał tak to zwał – „prawica” i „lewica” to tylko słowa, a w praktyce nie ma wielkiej różnicy – skrajna prawica i skrajna lewica zawsze dążą do dyktatury i niszczą demokrację.

Wygląda na to, że oba stronnictwa w Polsce dążą do konfrontacji w imię interesów zewnętrznych – PiS działa jak agentura USA, natomiast PO / KOD / Nowoczesna jak agentura Unii i Niemiec.

Obie strony są prowadzone przez jedną etniczną mniejszość – i tu jest źródło problemu. Sytuacja, w której w wielokulturowym państwie jedna mniejszość etniczna kontroluje rząd, główne partie i organizacje polityczne oraz główne media, jest ani zdrowa, ani bezpieczna, ani demokratyczna.

Podejrzewam, że ten marsz nieprzypadkowo zdarzył się we Wrocławiu (Breslau) – w największym mieście na ziemiach poniemieckich, gdzie istnieją silne sentymenty pro-niemieckie. Być może chodzi tu o oderwania ziem zachodnich. Niemcy konsekwentnie dążyli do tego od zakończenia Drugiej Wojny Światowej. 

Dziwne jednak, że nie ma tu wspólnego mianownika. Z jednej strony, wygląda na to, że demonstranci są wrogo nastawieni do obecnego rządu. Z drugiej strony, policja pozwala im zaatakować kontrdemonstrację, a niektórzy działacze KOD-u wyrażają obawy i czują się zagrożeni, mimo, że KOD się podobno niedawno rozwiązał. A może właśnie dlatego? Przecież KOD także działał w interesie Unii. Być może spełnił swoja rolę na etapie  / demoralizacjidestabilizacji, a teraz należy przejść do bardziej radykalnych form działania charakterystycznych dla etapu kryzysu. Potem, oczywiście, nastąpi przewrót (zmiana władzy), po której przejdziemy do okresu normalizacji.

Wszystko odbywa się według sowieckiego scenariusza ujawnionego przez byłego oficera KGB Juri Bezmenova, [ 2 ], który uciekł na Zachód i tam publicznie ujawnił metody działania KGB. To oczywiście nie znaczy, że Rosja stoi za wrocławską demonstracją bo wiele rządów, na czele z USA, skorzystało z „wykładów” Bezmenova. Skorzystali także anarchiści oraz rozmaite organizacje pozarządowe i fundacje zaangażowane w propagowanie tzw. „społeczeństwa obywatelskiego”. Są to z reguły niewybieralne i finansowane z zagranicy organizacje, przy pomocy których zagraniczne ośrodki wpływają na politykę państw docelowych z obejściem konstytucyjnych instytucji istniejących w tych państwach. W skrajnych przypadkach organizacje te doprowadzają do rewolucji, przewrotów, i zmiany demokratycznie wybranych rządów. Tak to działa.

To również tłumaczy dlaczego we Wrocławiu rząd trzymał policję na uwięzi, obawiając się, że użycie siły przeciw demonstrantom zakończy się rozlewem krwi, a to tylko przyspieszy rewolucję.

Polska w Unii jest kolonią starej Europy, Polska w układzie USA jest poligonem dla wojny z Rosją. Polsce potrzebna jest „trzecia opcja”. Polska powinna być mostem, a nie murem między Wschodem i Zachodem, czynnikiem pokoju i ekonomicznej współpracy, a nie czynnikiem prowokacji i wojny. W takim układzie Polska, leżąca na skrzyżowaniu najważniejszych szlaków handlowych w tej części Europy, szybko stałaby się państwem bogatym. A w bogatym państwie ludzie też powinni być bogaci.

W tym celu Polska (tak jak jest w Izraelu) powinna być rządzona przez większość etniczną – tego wymaga demokracja i bezpieczeństwo kraju. Nie jesteśmy pierwszym krajem, który etniczne grupy destabilizują po to by je przejąć lub przehandlować. Temu zawsze służy skłócanie narodu i kontrolowane „rewolucje”. Polska we Wschodniej Europie pierwsza w te sidła wpadła i może będziemy pierwszym krajem, który się z nich wyzwoli. Oby jak najprędzej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s