Stanisław Michalkiewicz o konflikcie z Izraelem, roszczeniach, agenturze wpływu i zdradzie Polski

Oto rezultat naiwnego służenia Ameryce przez PiS. Od dawna ostrzegałem, że tym mafiozom o mentalności kowboja nie wolno ufać. Tym bardziej, że Ameryką obecnie rządzą „sami swoi”. Ale nasi „znawcy tematu”, którzy siedzą po drugiej stronie oceanu i myślą, że wszystko wiedzą najlepiej, nie chcieli słuchać. Teraz się na swoim zadufaniu i swojej głupocie przejechali.

Po wsparciu żądań żydowskich przez rząd amerykański, rząd polski powinien natychmiast zażądać wycofania wojsk USA i NATO z ziem polskich. To nie jest nasz sojusznik, to jest okupant !!! Cała ta sytuacja ma jednak jedną dobrą stronę – mam nadzieję, że polscy wyborcy nareszcie przejrzą na oczy i wyciągną z niej odpowiednie wnioski.

Natomiast pewnym ludziom chciałoby się powiedzieć: – „Jak coś chcecie mieć, to na to uczciwie pracujcie, a nie przekrętami, wyłudzaniem, szantażem, spiskowaniem, intrygami, podburzaniem, cwaniactwem, złodziejstwem, kłamstwami i rozbojem. Te czasy w cywilizowanym świecie już dawno minęły i nie starajcie się ich przywracać, bo zostaniecie poproszeni o opuszczenie cywilizowanego świata.” No tak, ale czy ktoś to powie?

Co do stwierdzenia Michałkiewicza, że Polska z naciskami USA sobie nie poradzi, podpowiadam: – Polska powinna natychmiast, jednostronnie ogłosić neutralność, wystąpić z NATO, i rozpocząć dyplomatyczne starania w ONZ o międzynarodowe uznanie tego kroku na podstawie zagwarantowanego przez ONZ prawa do samostanowienia. Być może jest to jedyna historyczna szansa na osiągnięcie równowagi w naszych stosunkach z sąsiadami i odzyskanie prawdziwej niepodległości.

Podobne:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s