Gratulacje, panie Kaczyński

Być może Polska została w tą sytuację wmanewrowana po to by ją zapędzić w narożnik Unii Europejskiej, lub „pogodzić z Rosją”. Nie przypadkowo ostatnio PiS łagodzi anty-rosyjską retorykę i odsuwa od wpływów zajadłych Rusofobów. Jest dużo rzeczy, które Polska może i powinna w tej chwili zrobić aby się obronić przed nieprawdziwymi historycznie zarzutami i przed nielegalnymi naciskami ze strony innych państw.

1. https://wp.me/p6zxst-1kp
2. https://wp.me/p6zxst-1li
3. https://wp.me/p6zxst-1mg

Polscy politycy powinni z tej lekcji wyciągnąć wnioski i powinni słuchać rad ludzi, którzy znają Zachód i wiedzą jak fałszywymi sojusznikami są Ameryka i Izrael.

Teraz wygląda na to, że jesteśmy świadkami spisku, który ma zniszczyć Polskę, wzbogacić Żydów, i jednocześnie rozwiązać problemy Unii Europejskiej i prezydenta Trumpa. Unia pragnie nawiązać ściślejszą współpracę z Rosją, czemu na przeszkodzie stoi pisowska Polska. Anty-polska postawa Trumpa może się okazać zagrywką, dzięki której osiągnie on polepszenie stosunków z Rosją mimo zaciekłej opozycji ze strony jego wrogów w USA. Zaangażowanie Izraela po stronie Trumpa może wytrącić broń z rąk opozycji prezydenta.

Interesująca cisza po stronie rosyjskiej świadczy o tym, że Rosja siedzi na płocie i czeka na wynik tej bójki, która również służy jej interesom. Wówczas stanie się możliwe wynegocjowania zmian w podziale Europy Wschodniej na strefy wpływów. Unia Europejska, rozwiązawszy polityczne różnice z Rosją, może oddać Putinowi Polskę, kraj, który pod rządami PiS-u stał się bólem w odbycie zarówno Unii jak i Rosji. Być może ujrzymy podział Polski (np. wzdłuż rzeki Wisły) na tereny wpływów niemieckich i rosyjskich, co zapewni obu tym państwom skuteczne strefy buforowe wzdłuż ich granic

Gratulacje, Panie Kaczyński. Pan naprawdę jest „strategicznym geniuszem”. Co za wstyd ! Co za amatorszczyzna. Tak kończą się niekompetentne rządy demagogów i polonistów udających polityków. Jedynym dobrym efektem tego cyrku będzie to, że nareszcie i na dobre skończy się PiS.

Jak mawiaja u naszych sąsiadów: „Pożiwiom, uwidim”.


P.S.: Powyższy tekst został trzy razy usunięty przez Facebook z komentarzy pod artykułami Sputnika.pl. Taki już mają algorytm, który jest w stanie identyfikować politycznie niewygodne komentarze i je usuwać w ciągu sekundy po ich opublikowaniu. Wracamy do komunizmu:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s