Wiadomość dla znajomych z Facebooka

Proszę. poinformujcie się nawzajem, że zostało mi jeszcze około 25 dni przymusowego urlopu na FB i tak długo nie będę się mógł z Wami kontaktować. Więcej na ten temat tutaj: https://wp.me/p6zxst-1pp .

Do „nowego” znajomego: Witaj i cieszę się ogromnie, że mamy po latach, a właściwie po dziesięcioleciach, odnowiony kontakt. Mimo czasu jaki upłynął, rozpoznałem Ciebie na zdjęciach od razu – po tym uśmiechu i przymróżonych oczach – („czy te oczy mogą kłamać?”) Wtedy byliście w 3 – 6 klasie podstawówki i stawialiście pierwsze kroki w żeglarstwie. Dziś można Wam pozazdrościć wspaniałych sukcesów w tym pięknym sporcie.

Wygrany wyścig w międzynarodowych regatach bojerowych klasy DN
Jezioro Bajkał, 2017:

Z tego co widzę, większość czołowych żeglarzy z naszej grupy pozostała wierna żeglarstwu i porobiła w Giżycku piękne kariery. Jacek, Marcin i Ty jesteście w „czołówce peletonu”. Co za wspaniały wybór specjalizacji – już kilka lat temu natknąłem się w internecie na Twój biznes i od razu wiedziałem, że w takim miejscu jak Giżycko oraz z Twoią wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do żeglarstwa, to była trafna i inteligentna decyzja. Znając Twój otwarty i przyjazny charakter wiem też, że na pewno masz wielu przyjaciół i mało kłopotów w życiu osobistym. Nigdy w Ciebie nie wątpiłem. Tak trzymaj! Życzę powodzenia i radości z życia pełnego osiągnięć.

P.S.: Nie wiem co u Sopla, Plichy i Adama Hościka, bo o nich cicho w internecie. Tym bardziej nie wiem co u Gośki, bo ona pewnie zmieniła nazwisko. Dawne czasy.

Serdecznie pozdrawiam i proszę o cierpliwość. W międzyczasie możecie moje „wyczyny” śledzić TU i TU.

Lech Biegalski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s