Grzegorz Mackiewicz – „członek z ramienia” PiS-u

Jarosław Zieliński i Grzegorz Mackiewicz – (fot. Suwałki24 – wypożyczona na cele edukacyjne, w interesie społecznym, w ramach walki z przejawami neo-komunizmu)

Obecny przewodniczący Rady Powiatu i kandydat w nadchodzących wyborach na prezydenta Suwałk z ramienia PiS, niejaki Grzegorz Mackiewicz, na swoim Fejsbuku kasuje niewygodne komentarze i blokuje zadających mu niewygodne pytania wyborców. To jest jeszcze jeden przykład „demokracji” w wykonaniu partyjnego betonu i „twardogłowych” z PiS-u.

Idę po ulicy i słyszę: – ludzie mówią: ” Ja też mam blokadę ale znajdziemy sposób żeby na pytania suwalskiego elektoratu odpowiedział.”

Właściwie to jest dobra wiadomość, bo nijaki Mackiewicz, członek z ramienia PiS-u, z własnej woli, z własnej inicjatywy i na ochotnika traci głosy wyborcze. Cóż, słabe jednostki same się własnym brakiem wyobraźni politycznej eliminują. Pewnie mu się wydaje, że komuna i cenzura wróciły. A może myśli, że demokracja to tak jak korporacja, gdzie szef ma nieograniczoną władzę…

Mimo nadrabiania twardą miną, ten pan mi nie imponuje. Pamiętam jeszcze twardsze miny które jeździły po Suwałkach służbowymi Wołgami jak udzielni książęta (choćby pułkownik i komendant wojewódzki SB Wiesław Kołodziejski), a później spadli z tronu, znikli, zapadli się pod ziemię i słuch po nich zaginął. A byli twardsi of Zielińskiego i Mackiewicza. Wniosek z  tego taki, że kandydatom zawsze „dobrze robi” odrobina skromności i uśmiechnięta twarz, otwarta na merytoryczną i racjonalną dyskusję z wyborcami. Zwłaszcza na niewygodne tematy bo tam się właśnie przeciąga głosy na swoją stronę. Cenzurowanie wyborców nie przysparza głosów. Tak się głosy traci.

A tu należy wysyłać oficjalne zażalenia i usunięte przez „członka z ramienia” komentarze – na oba emaile wymienione na tej stronie:

Można też podzwonić według zamieszczonej tam listy telefonów.

@MOC IDZIE !!!

Na podobny temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s