Pytania do posłanki i kandydata do PE, Bożeny Kamińskiej

Bożena Kamińska, poseł na Sejm RP i kandydat do Parlamentu Europejskiego

Pani Bożeno, czy weźmie Pani udział, 11 maja, w warszawskiej demonstracji w obronie Polski, polskiej racji stanu i podstaw polskiego bytu ekonomicznego? Czy potępia Pani nielegalne roszczenia majątkowe o mienie bezspadkowe, wysuwane wobec Polski przez środowiska żydowskie i poparte przez administrację USA Ustawą 447 ? Jak zagłosuje Pani w tej sprawie, jeśli będzie ona rozpatrywana w Sejmie, w sejmowych komisjach, w Pani partii politycznej, w Koalicji Europejskiej i w Parlamencie Europejskim?

Demonstracja w sprawie roszczeń i Ustawy 447 odbędzie się w Warszawie w dniu 11 maja 2019 roku i rozpocznie się o godzinie 14:00 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, Aleje Ujazdowskie 1/3. Organizatorzy twierdzą, że zaprosili wszystkich posłów, a więc Pani została przez nich oficjalnie zaproszona.

Jeśli z jakichś względów nie może Pani wziąść udziału w demonstracji 11 maja, czy wyda Pani oficjalne oświadczenie potępiające zabójczą dla Polski Uchwałę 447 i nielegalne, niezgodne z prawem roszczenia żydowskie? Chcielibyśmy poznać Pani osobiste stanowisko w tej sprawie.

Drugie pytanie dotyczy Pani stanowiska w sprawie pogłębienia integracji Polski w Unii Europejskiej, będącej narzędziem dominacji niemieckiej w Europie. Taką integrację uważamy za równoznaczną z utratą przez Polskę suwerenności i utratą przez naród polski prawa do samostanowienia. Pomijając stanowisko partii, jakie jest Pani osobiste zdanie na ten temat?

Nie ukrywam, że w duchu zapoczątkowanych w 1980 roku dążeń do odzyskania i utrzymania suwerennej, dostatniej i bezpiecznej Polski, wielu Suwalczan spodziewa się poparcia konkretnymi akcjami Pani zapewnień o jej patriotyźmie i szczerym oddaniu naszej wspólnej Ojczyźnie. Jest nam miło widzieć Panią na różnych akademiach i uroczystościach ale są takie momenty w historii każdego narodu, kiedy patriota nie może unikać pola bitwy. Taki moment, w związku z roszczeniami żydowskimi i oczekiwaniem całkowitej integracji Polski w UE, jest właśnie teraz.

Jeśli otrzymamy Pani odpowiedź na powyższe pytania, zostanie ona w pełni dołączona do tego artykułu.


P.S.: Wysłałem ten list do biura poselskiego p. Kamińskiej w Suwałkach i jej biura w Sejmie 11 maja, ale do dziś, to jest do 18 maja, nie otrzymałem od niej żadnej odpowiedzi. Z jej FB wpisów (a raczej braku wpisu na ten temat) oraz z innych dostępnych materiałów wideo wnoszę, że nie wzięła udziału w patriotycznej demonstracji, jaka odbyła się w Warszawie w dniu 11 maja. A szkoda, bo tam powinien był się znaleźć każdy Polak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ekonomia, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.