Wylazło szydło z worka Koalicji… i z worka WRD-Suwałki

Dziś, na stronie FB Róży Thun ukazało się następujące wideo:

https://www.facebook.com/rozathun/videos/659115354510156/

Wideo to zostało wkrótce skopiowane w FB grupie „Wolność Równość Demokracja – Suwałki, przez panią Bożenę Ferenc, jedną z administratorek tej grupy. Wśród komentarzy znalazło się wiele pogardliwych i ubliżających ludziom, do których się odnosiły. Nie strzymałem i zamieściłem w obu grupach następujący wpis:

Znów „sami swoi”. Pani Poseł, proponuję uchwalić ustawę podobną do tej, jaką niedawno uchwalił izraelski Knesset – i wtedy, w państwie demokratycznym, gdzie powinna rządzić większość, (w tym, większość etniczna), skończą się tego typu problemy.
https://regionpojezierze.com/…/refleksje-na-temat…/ – oraz 9-cio częściowa seria, która zaczyna się tu:
https://regionpojezierze.com/…/podboj-globalny-czesc-1…/.
Kochani, najwyższy czas, abyście skończyli z tą hipokryzją zaprzeczania i udawania patriotów, kiedy to co robicie widocznie zmierza do finału tragicznego dla Polski. Mam na myśli popieranie całkowitej integracji Polski w Unii, która jest narzędziem dominacji Niemiec w Europie i środkiem realizacji planu Mitteleuropa. W dodatku, jeśli kierują tą działalnością przedstawiciele jednej mniejszości etnicznej, która także angażuje się w opluwaniu Polski i Polaków, a w przeszłości nie zawsze była wobec Polski lojalna, to chyba sami widzicie, że wylanie pomyj było bardzo delikatną odpowiedzią. Dawniej nie tak bywało, wystarczy poczytać Trylogię.

Kilka minut później, zostałem przez „dyżurną” zablokowany i usunięty z grupy WRD – Suwałki – chyba tego nie przeżyję – (widziałem kto w tym czasie był „online” z zieloną kropką – pozdrówko!) 🙂 Komuś nie strzymały nerwy, a może zabrakło merytorycznych argumentów? A może to stara miłość do cenzury, odziedziczona jeszcze z czasów PRL-u i „wyssana z mlekiem matki”? Taka „demokracja”. Widocznie cała ta grupa jest wyłącznie dla „swoich”, już przekonanych przydupasów. A członkowie tej grupy, jeszcze niedawno, zarzucali to samo PiS-owi, kiedy wyrzucano ich ze spotkań przedwyborczych, na których robili zadymy.

Dla jasności dodaję, że PiS-u także nie popieram, podobnie jak i Koalicji, bo nie popieram sił politycznych, które działają tak, jakby były obcymi agenturami wrogich Polsce państw. Ja wolę Polskę suwerenną i z tego założenia wychodzą moje komentarze, w których wyrażam moje opinie.

Samo życie, ale rozumiem. Do tych i następnych wyborów ludzie ci przygotowują się od dawna bardzo pracowicie. Widać ich często na ulicach z polskimi flagami, z Konstytucją RP i – o zgrozo – z flagami „Solidarności”, z którą nie mają nic wspólnego. Widocznie lubią pozować na kogoś kim nie są lub na kogoś kim się nie czują. Każdy kto czuje się Polakiem broni suwerenności Polski. Nadszedł czas aby powiedzieć: – „Nie wybierajcie takich ludzi”. Żądajcie aby na ten temat wypowiedzieli się publicznie przed wyborami wszyscy kandydaci. Po wyborach będzie na to za późno.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.