Parada dumy gejowskiej w Warszawie jest największa w Europie Środkowej i Wschodniej

W Australijskiej gazecie:

Wpis FB Pani Iwony Prytuli:

„Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ? /…/ Jarosław Kaczyński, lider partii Prawo i Sprawiedliwość, niedawno nazwał ruch na rzecz praw LGBT importem zagranicznym, który zagrażał tożsamości narodu. W obszarach konserwatywnych rady miejskie deklarują swoje gminy jako „wolne od LGBT”

Komentarz Ilony Mostowskiej:

„I wszystko jasne komu zależy na deprawacji, aborcji i walce z Kościołem Katolickim.”

Z konta RazProza:

Parada ,,równości”, dwóch uczestników, jeden trzyma za rękę małą dziewczynkę, trzymającą w dłoni tęczowy wachlarzyk, drugi stoi za nią w koszulce z napisem ,,Sorry dziewczyny, ja wolę ssać fiuta”.

A to wszystko o krok od stróża prawa.

Nie odwracaj wzroku – spójrz na to zdjęcie i z ręką na sercu odpowiedz, czy to jest ta normalność, o której marzysz?

Co by się musiało stać, żeby promowanie ssania kutasa przy dziecku zostało przez TVN, Wyborczą i Sekielskiego okrzyknięte potwornym skandalem i czymś obrzydliwym, co powinno się leczyć farmakologicznie w zamkniętym oddziale szpitala psychiatrycznego?

Kto by musiał wyjść na miasto w takiej koszulce i świecić nią w oczy dzieciom, żeby lewackie media łaskawie zgodziły się zrobić z tego aferę?

Ksiądz? Kaczyński? Ziemkiewicz?

Komentarz:

Nie wiem kim są ci goście, podejrzewam że homoseksualistami ale gwarancji nie mamy, nie wiemy też czy opiekują się tym dzieckiem, albo czy wspólnie czy nie. To nie ma znaczenia. Jeśli ten bez napisu jest ojcem dziewczynki, i jeśli nie jest partnerem tego drugiego i jeśli go nie popiera, powinien krzyknąć: ,,Spierdalaj z takimi napisami, obleśny zboczeńcu, nie widzisz że tu są dzieci?!” A policjant powinien go zawieźć na dołek na 48 godzin. Wolność słowa kocńzy się tam, gdzie zaczyna się promować robienie loda przy małych dzieciach.

I jeszcze raz, żeby nie umknęło uwagi:

Bilet w jedną stronę?

Komentarz ode mnie: Osobiście nie przeszkadza mi co ludzie robią w prywatności swoich (i nie swoich) sypialni. Nie przeszkadzają mi pary hetero trzymające się za ręce lub obejmujące się w miejscach publicznych. Natomiast nie widzę powodu promowania i pokazywania w miejscach publicznych czegoś co jest nienormalnym zboczeniem. I zdecydowanie jestem przeciwny adopcji oraz wychowywaniu dzieci przez pary homo. Czyżbyśmy zapomnieli jaką rolę w kształtowaniu psychiki, osobowości i upodobań dzieci odgrywa modelowanie ról, przykład przez „rodziców”, wyższe autorytety i celebrytów? Dziś się jakoś o tym nie mówi – co ułatwia proces demoralizacji społeczeństwa i przewrót ideologiczny . Kieruje to także, zbyt wcześnie, uwagę dzieci i młodzieży na zafascynowanie seksem, co nie sprzyja zainteresowaniu nauką, która powinna dominować w wieku szkolnym.

W kanadyjskiej prowincji Ontario dochodzi do tego, że szkoły organizują wycieczki szkolne na parady gejowskie dla dzieci w trzeciej klasie  jako „wycieczki edukacyjne”. Tam dzieci mogą się napatrzeć na skąpą bieliznę i imitację aktów zboczonego seksu. Potem, temat ten jest dyskutowany w klasie gdzie dzieci dzielą się swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. I to się dzieje mimo protestu wielu rodziców, bez ich zgody i często wiedzy. Czy możecie to sobie wyobrazić? …”Kurestwo, Sodoma, Gomora„…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.