Kampania wyborcza opozycji

Aleksandra Sobczak z Wyborczej.pl rozesłała dziś nową propagandówkę „Wydarzenia dnia”, w której między innymi czytamy:

Ważny temat związany ze zbliżającą się kampanią wyborczą podejmuje dziś nasza publicystka Natalia Waloch. Tłumaczy liderowi PSL, dlaczego broniąc tzw. kompromisu aborcyjnego, uderza w Polki mieszkające w małych miastach i na wsi. Zamożne kobiety w dużych miastach zawsze sobie bowiem z aborcją radziły i radzą.

Równie dobrze można dowodzić, że:

Kodeks karny uderza w przestępców z małych miasteczek i wsi, którzy nie mają takiego dostępu do dobrych i drogich usług adwokackich jak zamożni przestępcy w dużych miastach.

Poza tym, dowiadujemy się od p. Aleksandry ile kobiet umiera na raka szyjki macicy, który kierowca najwięcej przeskrobał, który polityk jest przeciwny aborcji, jak stresujaca dla naszych dzieci jest nauka w i tak już uproszczonym systemie edukacji, itd, itp. bzdury. Mam wrażenie, że p. Aleksandra adresuje swoje wypociny do tych „uderzonych” czytelników z małych miejscowości. Są właśnie na takim poziomie.

Na marginesie, teraz widać po co niektóre tematy były sztucznie podsycane przez ziomków p. Aleksandry. To stara taktyka – najpierw stwórz konflikt, a potem go wykorzystaj na swoją korzyść, np. w kampanii wyborczej, bo przecież o to tutaj chodzi. Widocznie opozycja nie ma żadnych poważnych tematów, ani pozytywnego programu dla Polski, tak jak nie ma ich w emailach p. Aleksandry Sobczak. No i nie może mieć, jeśli, jak donoszą „dobrze poinformowani”, jest piątą kolumną odpowiedzialną za realizację niemieckiego planu Mitteleuropa. „Witki opadają”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.