Trump: Syn Osamy bin Ladena został zlikwidowany

Komentarz: Jak donosi Sputnik, Trump wydał oświadczenie potwierdzające, że służby USA zlikwidowały syna Osamy bin Ladena, Hamzę. Najprawdopodobniej dlatego, że za dużo wiedział.

Około roku 2007 Ed Haas, ówczesny edytor i wydawca amerykańskiej strony internetowej Muckraker Report, uzyskał z FBI informację, według której Osama bin Laden nie był na liście poszukiwanych przez FBI za udział w atakach 9/11, ani za jego powiązania z al-Kajdą, lecz za inne, wcześniejsze akcje. Zapytany o to przedstawiciel FBI potwierdził, że Biuro nie miało żadnych dowodów na poparcie oskarżenia bin-Ladena o atak 9/11. Rodzina bin-Ladena miała więcej powiązań z rodziną Busha, niż z Al-Kajdą.

Ed Haas również opublikował tajne Downing Street Memo z 2002 roku, ujawniając, że w ramach przygotowań do wojny na Irak informacje wywiadu były spreparowane i dostosowane do polityki, co dowodzi, że wojna na Irak była oparta na steku kłamstw. Przypomnijmy, ze w wyniku tej kryminalnej wojny, w której niechlubnie uczestniczyła Polska, zginęło około 1,5 miliona mieszkańców Iraku, a ich dobrze prosperujący kraj, do którego „na zarobek” jeździli polscy inżynierowie, został zniszczony.

Wiem o tych faktach ponieważ w tym czasie współpracowałem i korespondowałem z Edem Haasem i z Muckracker Report : – https://www.teamliberty.net/id299.html .

Zamordowanie syna bin-Ladena wskazuje na jego udział w anty-amerykańskich operacjach. Tego nie można powiedzieć o al-Kajdzie. Istnieje wiele dowodów na to, że 9/11 było kontrolowanym wyburzeniem dokonanym za wiedzą i zgodą niektórych amerykańskich polityków oraz amerykańskich służb. Istnieją zasadne podejrzenia, że służby izraelskie były również częścią tej operacji false-flag. Warto zauważyć, że tak zdeterminowana i fundamentalna arabska grupa terrorystyczna jak al-Kajda nigdy nie przeprowadziła ataku na cele izraelskie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.