SZOK! Scheuring-Wielgus wiceszefem kultury – lewica przejmuje edukację! Karoń u Roli o tym co dalej?

Polecam mój stary artykuł: https://kenpolska.wordpress.com/2010/09/11/czego-mozemy-sie-spodziewac-po-pani-minister-hall/ i zwracam uwagę na to, ze po 1989 roku, bez względu na to która partia była u władzy, kierownictwo Ministerstwa Edukacji było i jest opanowane przez przedstawicieli jednej mniejszości etnicznej – tej jej lewicowej części.

Karoń ma rację – kultura i edukacja – oraz media – tędy właśnie kroczy główny nurt rewolucji bolszewickiej, o czym wyraźnie w swoich wywiadach mówił defektor KGB Juri Bezmenov: – https://regionpojezierze.com/2018/11/16/podboj-globalny-czesc-1-przewrot-ideologiczny/

Jeszcze jeden aspekt – może, być może globalne poparcie ruchu LGBT i innych tego rodzaju dziwadeł, na masową skalę przez środowiska lewicowe i rządy – wynika z czegoś zupełnie innego – zwróćcie uwagę, że ruch ten zaczął się po 1974 roku, po zatwierdzeniu w USA tzw. Memorandum 200 – (National Security Study Memorandum 200) – dokument opracowany przez zespół kierowany przez Henry Kissingera, początkowo, aż do roku 1990, tajny. Dokument ten zajmuje się zagrożeniami spowodowanymi globalnym przeludnieniem.

Na podobny temat:

Na koniec rarytas – niezapomniany George Carlin w skeczach Child Worship i The American Dream – (w języku angielskim):

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.