Nauczyciel szczerze O PATOLOGII polskiego SZKOLNICTWA

Komentarz:  Ostrzegam przed „alternatywnymi metodami” stosowanymi od lat 1990-tych na Zachodzie. Poza nauczaniem domowym, większość tych metod była wprowadzana do szkolnictwa przez te same siły, których celem jest ogłupienie społeczeństwa. Wiedzą o tym zachodni nauczyciele, którzy np. w kanadyjskiej prowincji Ontario protestowali przeciwko tym reformom w 1997 roku.

Osoby znające język angielski zachęcam do przeczytania mojego starego artykułu na ten temat – „New World Order and Education” – tutaj: https://mydundasvalley.com/new-world-order-and-education/. Proszę również zapoznać się z wyselekcjonowanymi przeze mnie komentarzami pod tym artykułem, świadczącymi o tym, że podobne reformy wprowadzane były także w Europie. Dodatkowe linki: http://www.americandeception.com/index.php?page=usercat&catid=9 http://deliberatedumbingdown.com/ddd/

Problem z młodymi „ekspertami” jest taki, że mówią oni to co im ktoś wsadził do głowy lub powtarzają to co gdzieś przeczytali. Są za młodzi na to, aby mieć porównanie i własne doświadczenie – i na tej podstawie budować własne opinie. Poza tym, ten prelegent jest najlepszym dowodem na to, że system edukacji w PRL-u był znacznie lepszy niż w dzisiejszych szkołach. Nie zapomnijmy też o tym, że wszystkie reformy systemu oświaty są zwykle poprzedzane przygotowaniem nowych kadr, które te reformy będą wdrażać. To przygotowanie w dużej mierze polega na indoktrynacji i to właśnie jest widoczne w tym programie. Ha ha ha … no oczywiście, nie byłoby „prawicy”, gdyby nie było ataku na związki zawodowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oświata, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.