Kto desygnował Morawieckiego na premiera? Dziwne powiązania PiS z Chabad Lubawicz

Judeopolonia, czyli projekt Polin – ziemie wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy, dawne terytorium imperium Chazarów – stąd powrót do „ziemi obiecanej”, a wszystko to pic na wodę i fotomontaż.

W 2012 roku Henry Kissinger powiedział, „Za 10 lat nie będzie państwa Izrael”. Ze względu na nieustające konflikty z Arabami, Żydzi nie widzą przyszłości na Bliskim Wschodzie. Stąd poszukiwanie nowej „Ojczyzny”, stąd demonizowanie Polski i Polaków na arenie międzynarodowej, stąd nielegalne roszczenia o mienie bezspadkowe, stąd także współpraca Niemiec i Rosji, które z takiego przemeblowania środkowej Europy spodziewają się zysku dla siebie.

Rosji przypadnie Krym i wschodnia Ukraina, (które już zabezpieczyli), natomiast Niemcom przypadną tzw. ziemie utracone, czyli Śląsk, ziemie zachodnie, Gdańsk i Prusy, aż do Kaliningradu, gdzie już aktywnie działają pro-niemieckie bojówki żydowskie i „działacze” ukrywający się pod hasłem „Wolność, Równość, Demokracja”, „Konstytucja”, „Praworządność” i jeszcze kilka innych.

Nie bez znaczenia jest również utworzenie Polin jako strefy buforowej między Niemcami i Rosją, co było jednym z warunków zgody Związku Radzieckiego na zjednoczenie Niemiec.

Linie lotnicze na Ukrainie i w Polsce będą musiały dyskretnie przerzucić Żydów z Izraela na teren Polin – stąd zainteresowanie Kołomojskiego tym tematem. Według niektórych doniesień, ta operacja, wciąż na małą skalę, już się rozpoczęła – wykorzystywane jest do tego m. in. lotnisko w Jasionce, 8 km na północ od Rzeszowa. Natomiast otwarcie Polski dla imigrantów z Bliskiego Wschodu i z Ukrainy może być próbą zakamuflowania tej operacji. Nie takie numery świat widział.

W tym kontekście łatwiej zrozumieć gadki Dudy o krwi żydowskiej w każdym Polaku, o wspólnej historii i wspólnym państwie, oraz inne, temu podobne bałamuty, które od pewnego czasu wyciekają z PiS-u oraz z niektórych organizacji żydowskich. Jeśli to, o czym myślę, jest prawdą, to trzeba w Polsce natychmiast wszystkich zdrajców odsunąć od polityki. Jest to zadaniem ABW, … chyba, że i tam zaszła szczególna infiltracja.

W takim przypadku jedynie Wojsko Polskie może zrobić z tym porządek. Mam nadzieję, że są jeszcze prawdziwi patrioci wśród oficerów naszej armii i że są na tyle inteligentni, aby sobie z tym zadaniem poradzić poza plecami ich własnej „bezpieki”, gdzie zapewne podobna infiltracja miała miejsce. Podejrzewam, że w tym mogliby liczyć na poparcie Stanów Zjednoczonych, ich służb i ich oddziałów stacjonujących w Polsce. Trzeba się jednak spieszyć, bo Rosja i Izrael indoktrynują izraelskie lobby w USA, aby te nacisnęły na rząd i rozluźniły stosunki amerykańsko – polskie.

Na marginesie, mimo wielu komentarzy pod tym filmem na YouTubie, mój komentarz (ten powyżej) został dwukrotnie usunięty w ciągu niecałej minuty po jego opublikowaniu. Coś w tym musi być. Ktoś się czegoś boi. 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.