Nie tylko Rosja i Izrael… SAMI PŁACIMY ZA KŁAMSTWA o Polsce

(Media Narodowe) – „Dzisiejszy gość Mediów Narodowych dr Anna Mandrela wyjaśniła źródła finansowania antypolskiego przekazu w Izraelu i Rosji. Wspomniała również o wczorajszym absurdzie w Yad Vashem, gdzie przeinaczono prawdę na temat agresji niemieckiej.

Anna Mandrela na samym początku programu poinformowała o dokonanym absurdzie na wczorajszych obchodach wyzwolenia obozu zagłady w Oświęcimiu. W Izraelu przedstawiono mapę, gdzie polskie kresy wschodnie zostały oddzielone od Polski i nazwano je Białorusią.

„Wszystko to jest sfałszowane po to, aby pokazać że sowieci nie okupowali Polski. Zgadza się to z rosyjską propagandą, która jest od jakiegoś czasu nam serwowana” – powiedziała Anna Mandrela.

Oprócz fałszywej mapy Europy zrównano uczestników Marszu Niepodległości z antysemityzmem. Obrazy z obchodów święta niepodległości były zestawione wraz z antysemickimi przykładami ze świata.

Przytacza również przykład autora książki o Witoldzie Pileckim „The Volunteer” Jacka Fairweathera, który za sprawą nie wiedzy zamieścił wpis ze zdjęciem obozu zagłady, gdzie pod choinką znalazły się ciała polskich więźniów, gdzie nazwał ich ofiarami żydowskimi.”

[Źródło]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Historia, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.