ŻEBY RZUCIĆ NA KOLANA MOCARSTWO, nie trzeba zielonych ludzików i bomby atomowej. WYSTARCZY ANTIFA

Komentarz:   Warto zwrócić uwagę na to, że każda orientacja polityczna przedstawia inną interpretację i inne wyjaśnienie tych samych zjawisk politycznych. Skrajna prawica widzi w nich „sowiecką rewolucję” i „postępujący komunizm”, natomiast środowiska lewicowo-progresywne widzą tu spiskowe działania „drapieżnego kapitalizmu” zmierzające do Nowego Porządku Świata, globalizacji, depopulacji i jednego rządu światowego.

Moim zdaniem, można śmiało połączyć te dwie interpretacje i dopiero wtedy składają się one w jakąś sensowną i logiczną całość. Nic lepiej nie podnosi oddolnych nastrojów rewolucyjnych niż promowanie (i być może finansowanie) drapieżnego kapitalizmu w państwach docelowych. Obrazu dopełnia tu zagrożenie i niewygody spowodowane tzw. pandemią COVID-19. A takie państwa jak Rosję i Chiny na pewno na tego rodzaju sabotaż stać, tak finansowo jak i organizacyjnie. Być może stać je nawet na finansowanie Billa Gatesa i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), już nie mówiąc o PiS-ie i polskim ministrze zdrowia. Szyldy są nieistotne, ważne są rozpisane role i zadania. Nawet Konfederację i JKM dałoby się wpisać w taką interpretację rzeczywistości politycznej.

Oczywiście, nie możemy się spodziewać tego, że obcy agenci, zwłaszcza ci na wyeksponowanych politycznie i medialnie stanowiskach, przyznają się do tego kim naprawdę są. Najpewniej, agenci komuny będą udawali skrajną prawicę, natomiast prawdziwi kolaboranci elit zachodnich będą się kryli pod mianem :”lewicy”. Taki kamuflaż, takie buty, żeby nie powiedzieć „śmierdzące onuce”. A najbardziej prawdopodobne jest to, że, oba te bieguny służą jednemu panu w celu skłócania i dzielenia społeczeństw i destabilizacji państw docelowych.

I tak dochodzimy do roli agntury izraelskiej, która, jak się wydaje, gra na kilku fortepianach i stara się obstawiać wszystkie możliwe opcje. Jest to osiągalne dzięki plemiennej mentalności i wyjątkowemu zdyscyplinowaniu ich bazy społecznej, czyli środowiska utrzymywanego w posłuszeństwie przy pomocy celowo produkowanego zagrożenia rzekomym antysemityzmem. Ale to już inny temat.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.