Szumowski ma wirusa?! Górnicy upokorzeni? Rolnicy nie odpuszczają! A. Zaorska wRealu24

Komentarz:  Jakie są możliwości odwołania rządu, którego działania są oceniane jako zdrada narodu i interesów państwa polskiego? Fałszywa pandemia, blokada gospodarki, niszczenie gospodarki, zdrowia i edukacji społeczeńwstwa. To przecież zdrada stanu ! Jakie opcje w takiej sytuacji ma naród?

Przecież ta „ustawa futerkowa” była po to aby rozpalić emocje oraz odwrócić uwagę (i dyskusję publiczną) od ustawy o rozszerzonej współpracy wojskowej między Polską i USA. Elementarne.

Jeżeli już doszłoby do tego, że Rosja zaatakuje Polskę (terytorialnie), to będzie to miało miejsce po dokładnych targach i uzgodnieniach między Rosją i Niemcami z jednej strony, a USA i Izraelam z drugiej. I nic się dalej nie stanie. UNIA i NATO odwrócą głowy w drugą stronę.

Żeby powiedzieć „Jest wirus” to trzeba to móc udowodnić. A w tej chwili nie ma wiarygodnego testu na wykrycie i identyfikację wirusa SARS-CoV-2, który, jak nam się mówi, powoduje chorobę Covid-19. Statystyki wskazują na to, że pandemii nie ma. Czy jest wirus i jaki, tego na 100% nie wiemy, możemy się tylko domyślać, lub to zakładać.Jest równie możliwe, że jest to zwykłą fabrykacja, a tzw. „ofiary” wirusa to ludzie chorzy na grypy i inne powikłania.

  1. https://regionpojezierze.com/2020/09/24/gdzie-ta-pandemia-oficjalne-dane-statystyczne-ujawniaja-klamstwa-mediow-i-korupcje-wladz/
  2. https://regionpojezierze.com/2020/09/27/co-to-jest-covid-19-sars-2-jak-to-jest-testowane-jak-to-sie-mierzy-kampania-strachu-nie-ma-podstaw-naukowych/
  3. https://regionpojezierze.com/2020/09/27/anonimowa-pielegniarka-test-rt-pcr-jest-calkowicie-zawodny-nie-wykrywa-wirusa/
  4. https://regionpojezierze.com/2020/09/26/dlaczego-testy-pcr-na-covid19-sa-naukowo-bez-wartosci/

Jaki lek, jakie szczepionki? Przecież skuteczny i tani lek od dawna istnieje – Hydroxychlorochina z cynkiem i witaminą C zatrzymuje rozwój tych chorób. Tu chodzi o Big Pharmę, o wielką kasę, o nic więcej. I o to, co do tych szczepionek dodadzą, aby realizować ich plan tzw. „Nowego Porządku”, depopulacji, itp. kryminalnych celów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.