Pytania, pytania, pytania …

Moim zdaniem:

Zauważmy kto, za czyje pieniądze i czyimi mediami tą ściemę rozprowadza – i to na całym świecie. Które partie i którzy politycy ją realizują. I co się równocześnie dzieje na świecie w tzw. „gorących miejscach” – (potencjalne wojny z Iranem, Chinami, Rosją i Koreą Północną, po zniszczeniu Iraku, Libii i innych państw broniących swojej narodowej niezależności, opierających się globalizacji i sprzeciwiających się nielegalnemu rozrostowi Izraela? Dodajmy do tego próby zniszczenia Syrii z tych samych powodów.) Dlaczego te siły wywołują kryminalne wojny zaborcze i sponsorują terrorystów, aby zapanować nad dystrybucją surowców energetycznych i w ten sposób uzyskać globalną kontrolę polityczną? Nowy Porządek Świata to jedna rzecz, o której słyszymy od dawna, ale czemu ma on służyć? Kto chce zapanować nad światem ze stolicy w Jeruzalem? Jeśli to się stanie, to będziemy mieli taką samą demokrację i taką samą wolność, jaką dziś mają Palestyńczycy w Strefie Gazy.

Napisałem to z całą świadomością i odpowiedzialnością. U nas sytuacja jest dokładnie taka sama. Jak patrzę na polityków, media i redaktorów, którzy najbardziej angażują się w tą ściemę, to czuję się tak jakbym był w innym kraju, w innej części świata. A to się dzieje w każdym znanym mi kraju. Podobnie rzecz się ma z ministerstwami oświaty, z reformami systemów edukacji służącymi duraczeniu całych narodów. Czy to może być przypadek?

„Pandemia” nie tylko odwraca uwagę, od „czegoś innego”. Ona dostarcza narzędzi, aby to coś innego wprowadzić w życie i zrealizować. Narzędzi zakazu, narzędzi cenzury, narzędzi przymusu, narzędzi służących do inwigilacji, izolacji, atomizacji i zniewolenia całych społeczeństw… Próbę tego właśnie obserwujemy.

Moje najgłębsze pytanie – czy i w jakim stopniu w tą „ściemę” zaangażowana jest Rosja, a dokładniej komuniści (bolszewicy i trockiści) oraz ich agenci i spadkobiercy rozsiani dziś na całym świecie? Jak patrzę na angielsko-języczne edycje rosyjskich mediów (np. Sputnik International, Russia Today, itp.) to znajduję tam tą samą propagandę Covida i te same statystyki, którymi straszą nas w „Ameryce” i Was w Polsce.

Kto finansował początki największych bankierskich rodzin? Kto finansował początki lewackich mediów na Zachodzie i lewackie programy na zachodnich uniwersytetach? Kto tak naprawdę kieruje globalizacją i neomarksistowską rewolucją kulturową na Zachodzie? Kto kontroluje główne media? Kto pisze skrypty i robi filmy w Hollywood? Kto demoralizuje naszą młodzież nagle legalnymi i dostępnymi bez ograniczeń stronkami XXX? Programami wychowania seksualnego, akceptacji dla zboczeń i teorii gender w szkołach? Kto pilotuje inicjatywy odbierające rodzicom prawa rodzicielskie? Kto „kupuje” i szantażuje naszych polityków? Kto rozprowadza korupcję i hipokryzję? Kto spycha całe narody na granicę nędzy?

Wiele pytań, na które nie mam odpowiedzi, choć mam logicznie uzasadnione podejrzenia. Przecież np. Kanadyjczycy lub Polacy nie robiliby takiego czegoś sobie samym i swoim dzieciom, więc musi to być ktoś inny. Może Marsjanie? Nie?

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Polityka, Wojna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.