Mega debata ws. pandemii COVID-19! Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!

Komentarz:  To jest temat, nad którym łamie się moje serce i mój umysł, a przede wszystkim moja wiara w to, że ludzkość staje się coraz lepsza, coraz bardziej szlachetna, coraz mądrzejsza i coraz bardziej cywilizowana. Niestety, obecna gloabalna sytuacja wokół tzw. „pandemii Covid-19” pokazuje, że tak nie jest. Moim zdaniem, nie jest przesadą twierdzenie, że jesteśmy świadkami największej w historii ludzkości, świadomej i celowej próby masowej kradzieży, masowego kłamstwa i masowej zbrodni przeciw ludzkości. W pełni zgadzam się z panem Angelo Giorganni, kiedy mówi:

„Nie dam sobie spokoju, nie spocznę, dopóki ci zbrodniarze nie zostaną postawieni przed odpowiednikiem Trybunału w Norymberdze. Za zbrodnie przeciw ludzkości.”

W tym kontekście, na podstawie informacji oraz dowodów zawartych w dostępnych publikacjach, podobny kurs należy przyjąć na wszystkich szczeblach, imiennie, w stosunku do polityków, pracowników administracji państwowej, pracodawców, samorządowców, działaczy społecznych, dziennikarzy, naukowców i lekarzy oraz dowódców służb tajnych i mundurowych, którzy biorą czynny udział w planowaniu i wprowadzaniu w życie tej zbrodni przeciw ludzkości, w gwałceniu fundamentalnych praw ludzkich, w  propagowaniu i publikowaniu nieprawdziwych informacji na temat tzw. „pandemii” oraz w szerzeniu kampanii strachu, po to, aby światowym elitom umożliwić grabież naszego mienia, naszej Ojczyzny, naszego zdrowia i naszego życia.

Wzywam wszystkich do skrupulatnego zabezpieczania dowodów,  na potrzeby przyszłego oskarżenia, w temacie „pandemii”, w postaci kopii dokumentów i publikacji, nagrań publicznych i medialnych wypowiedzi, artykułów, oraz notatek dotyczących działań pracowników służby zdrowia, decyzji władz administracyjnych, wyroków sądowych i akcji służb mundurowych. W razie niemożności ustalenia bezpośrednich sprawców, oskarżenia obejmą ich przełożonych lub dowódców, z tytułu nadzoru.

Można było mieć wątpliwości jeszcze w maju, ale dziś wystarczająco dużo dowodów i informacji istnieje w łatwo dostępnych mediach. Nie ma usprawiedliwienia dla tych, którzy udają, że tych materiałów nie widzą lub ich nie rozumieją.

Na koniec należy dodać jedno stanowcze zobowiązanie. Za udział w zbrodni przeciwko ludzkości nie ma i nie może być ani przedawnienia, ani ustway zwalniającej kogokolwiek z odpowiedzialności karnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Korupcja, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.