Po co komu te maseczki ?

Głównym celem obowiązkowego noszenia masek jest wzbudzenie strachu, mówią uznani naukowcy

John C. A. Manley
Global Research, October 15, 2020

Jeśli maski nie powstrzymują infekcji, ale powodują znane i prawdopodobne szkody, jaki jest sens ich noszenia? Jaki motyw miałyby rządy, aby je nakaywać? W swojej nowej książce dr Karina Reiss i dr Sucharit Bakdi ujawniają jedną możliwość:

„W rzeczywistości nie ma badań, które nawet sugerowałyby, że noszenie masek w miejscach publicznych ma sens dla osób zdrowych. Można by podejrzewać, że jedynym politycznym powodem wprowadzenia tego środka jest wzbudzenie strachu w społeczeństwie ”.

Strach przed pandemią, której nigdy nie było. Strach przed tymi, którzy ukrywają twarz. Strach przed tymi bez maski. Strach przed rządem, który łamie prawa człowieka.

Profesor Karina Reiss posiada tytuł doktora biologii i otrzymała prestiżowe wyróżnienia i nagrody za wkład naukowy w dziedzinie infekcji i biochemii. Dr Bhakdi opublikował ponad trzysta artykułów z zakresu immunologii, bakteriologii i wirusologii, za które otrzymał Order Zasługi Nadrenii-Palatynatu.

Możesz zamówić kopię ich bogatej w fakty książki, Corona, False Alarm ?, u wydawcy, w Amazon.com, Amazon.ca, Amazon.co.uk lub w lokalnej księgarni. W czerwcu 2020 roku oryginalna niemiecka wersja sprzedała się w 200 000 egzemplarzy i 75 000 e-booków w sześć tygodni. Pomóżmy uczynić wersję angielską bestsellerem New York Timesa.


Części:

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Maseczki, Polityka, Prawa człowieka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.