Skandal „koronny”: „Największa zbrodnia przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek została popełniona”, mówi zespół śledczy

John C. A. Manley
Global Research, October 15, 2020
(Tłum.: L.B.)

W publicznym oświadczeniu dr Reiner Fuellmich mówi:

„… Rzekomo nowy i bardzo niebezpieczny koronawirus nie spowodował żadnej nadmiernej śmiertelności nigdzie na świecie… Ale środki antykoronowe, których jedyną podstawą są wyniki testów PCR… w międzyczasie spowodowały śmierć niezliczonych ludzi i zniszczyły ekonomiczną egzystencję niezliczonych firm i osób na całym świecie ”.

„Na przykład w Australii ludzie są wtrącani do więzień, jeśli nie noszą maski lub nie noszą jej prawidłowo (jak uznają władze). Na Filipinach ludzie, którzy nie noszą maski… są zabijani strzałem w głowę”.

Nic dziwnego, dr Fuellmich określa skandal COVID-19 jako „największą zbrodnię przeciwko ludzkości, jaką kiedykolwiek popełniono”.

Dr Fuellmich jest jednym z czterech członków Niemieckiego Komitetu Śledczego ds. Korony. Komisja składa pozew zbiorowy przeciwko osobom odpowiedzialnym za blokady w Niemczech – w tym WHO i wielu firmom farmaceutycznym, a także rządowi Niemiec.

Możesz wysłuchać pełnego i wyraźnego oświadczenia komisji o faktach w jej sprawie w powyższym filmie wideo lub w tym filmie BitChute.


O autorze:  John C. A. Manley spędził ponad dekadę na pisaniu na tematy związane z medycyną. Publikuje COVID-19 (84) Red Pill Briefs – biuletyn e-mailowy poświęcony zapobieganiu wykorzystywaniu przez rządy na całym świecie przesadzonej pandemii jako pretekstu do naruszenia naszej wolności, zdrowia, prywatności, środków do życia i człowieczeństwa. Pisze także powieść Brave New Normal: A Dystopian Love Story. Odwiedź jego stronę internetową: MuchAdoAboutCorona.ca. Często pisze dla Global Research.ca

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Korupcja, Polityka, Praworządność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.