Niezaszczepione dzieci WYRZUCONE na naukę zdalną! Pospieszalski znów ZABLOKOWANY!

Komentarz: Rząd zcedował swoje uprawnienia na lokalne władze, organizacje i firmy. Rząd wie co robi – uniknie w ten sposób odpowiedzialności politycznej i karnej za kryminalną i niekonstytucyjną politykę. Jednocześnie, to może być i najprawdopodobniej jest „tresura” społeczeństwa w ramach dywersji psychologicznej, to znaczy oduczanie nas od współczucia, solidarności i uznania humanitarnych praw innych ludzi w imię naszych własnych, egoistycznych interesów. Służy temu m.in. dystans społeczny, maseczki zasłaniające osobę, mantra, że niezaszczepieni zagrażają zaszczepionym oraz izolacja i naruszanie praw indywidualnych jednostek w imię dobra „ogółu”.

Do czego to prowadzi? Pewnego dnia ktoś wystąpi w mediach i powie: „”Ja p…dolę los innych, niech każdy sie troszczy o siebie i swoich najbliższych, ja nie będę płacił na emerytury i opiekę zdrowotną dla ludzi, których nawet nie znam”. I wszyscy to milcząco zaakceptują bo zmniejszą nam o dwa złote podatki. A presstytutki w TV nam powiedzą, że to takie wspaniałe, że nareszcie mamy prawdziwą wolność”. W ten sposób korporacje uwolnią się od składek ubezpieczeniowych (o czym już głośno mówią), zniesione będą proporcjonalne do dochodów podatki (takie istnieją obecnie w większości krajów zachodnich), a ludzie biedni, chorzy i starzy nie znajdą opieki lekarskiej oraz niezbędnych dla przeżycia świadczeń. Zauważcie, że lekarze też są już do takiej znieczulicy społecznej przygotowywani poprzez zerwanie bezpośredniego kontaktu z pacjentami. To jest ogromna operacja psychologiczna, za którą stoją wielkie pieniądze i znakomici specjaliści. Bądźcie tego świadomi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dzieci, Edukacja, Kryminalna polityka, Prawa człowieka, Szczepionki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.