Wypowiedź posła Grzegorza Brauna podczas XIII Posiedzenia Komisji Śledczej

Na podobny temat:

Komentarz: To bardzo dobrze, że w Polsce coraz skuteczniej i coraz obszerniej mówi się o aspekcie organizacyjnym i o rozwiązaniach prawnych w odniesieniu do sił stojących za tzw. „pandemią” i tzw. „szczepionkami”. W porównaniu z krajami zachodnimi, gdzie również sądy masowo odrzucają oskarżenia osób, które protestowały przeciwko „szczepionkowym mandatom”, mamy jednak w Polsce niedosyt i niedomiar wywiadów, filmów i materiałów uświadamioających szerokiemu odbiorcy nieskuteczność i ryzyko związane z tymi „szczepionkami”. Na Zachodzie, ten ostatni temat rośnie lawinowo, co powoduje, że coraz większa część społeczeństw odmawia przyjęcia kolejnych busterów z obawy o własne zdrowie i życie oraz z obawy o zdrowie i życie własnych dzieci.

Przez trzy lata, rządy, media i inne organizacje zachodnie karmiły nas propagandą strachu przed wirusem i zaganiały nas do poddania się eksperymentalnym zastrzykom genetycznym. Nadszedł czas i sytuacja zaczęła się odwracać. Okazało się, że najlepszym antidotum na strach jest jeszcze większy strach.

Coraz więcej zakupionych szczepionek się marnuje, kompanie farmaceutyczne ponoszą z tego powodu coraz większe straty – i to właśnie jest głównym powodem wycofywania się z kryminalnej polityki przymusowego lub wymuszonego szczepienia. Kończy się kasa – kończy się bonanza. Jeszcze ten preparat wpychają dzieciom, bo dzieci są mniej świadome zagrożenia, a rodzicom próbuje się odbierać władzę rodzicielską. Przymus jest także stosowany w domach starców i innych podobnych instytucjach. Jednak nasilająca się lawina badań i publikacji naukowych oraz filmów i innych materiałów w mediach społecznościowych skutecznie zaczyna hamować napędzający kasę „pęd owczy”. Przykład: nowy film dokumentalny nt. poszczepiennych skutków ubocznych pt. Died Suddenly – https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html

Na podobny temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.