COVID-19 / RT-PCR, czyli jak zniszczyć ludzkość

Oto pierwszy z trzech artykułów dr Pascala Sacré, które chcę przetłumaczyć na język polski i udostępnić polskim czytelnikom. Pozostałe dwa częściowo pokrywają się tematycznie z tym pierwszym, ale zawierają także inne informacje, z którymi warto się zapoznać. Ten materiał jest przeznaczony dla osób zainteresowanych szczegółami i zrozumieniem tzw. „pandemii”, a także dla personelu medycznego, szukającego dodatkowych informacji i alternatywnych opinii. Autor, Dr Pascal Sacré, jest francuskim lekarzem specjalizującym się w opiece krytycznej, autorem i uznanym analitykiem zdrowia publicznego. Jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.

Czytaj dalej

Opublikowano COVID-19, Polityka | Możliwość komentowania COVID-19 / RT-PCR, czyli jak zniszczyć ludzkość została wyłączona

Apel Generałów i moja odpowiedź

Apel Generałów i Admirałów RP:

My generałowie i admirałowie Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu, Służby Więziennej, służb specjalnych wyrażamy głęboki niepokój w związku z rozwojem sytuacji w Kraju.

W czasie rozwijającej się pandemii, groźby niewydolności służby zdrowia i kryzysu gospodarczego wprowadzane są rozwiązania skutkujące ogromnym niezadowoleniem społecznym. Zaostrzenie przepisów aborcyjnych wywołało sprzeciw obywateli i masowe protesty uliczne.

Dalsza eskalacja działań, podsycanie i nieodpowiedzialne zachowania polityków doprowadzi do tragicznych i nieodwracalnych konsekwencji.

Przeczytaj cały apel …

Moja odpowiedź:

Czuję się upoważniony do wystosowania tej odpowiedzi, ponieważ to ja, ponad trzy tygodnie temu, apelowałem do wyższych oficerów służb mundurowych o interwencję i ratowanie Polski (patrz punkt 10 tutaj). A tu jest moja odpowiedź:

„Większość społeczeństwa” wygrała wybory w 2015 roku i, według prawa, (dobrze, czy źle) PiS rządzi. Na tym polega demokracja. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego dotycząca aborcji była zgodna z Konstytucją RP. Wojsko Polskie, jak i Policja oraz wszystkie służby mają obowiązek słuchać demokratycznie wybranego rządu i przestrzegać Konstytucji RP. Ani wojsko, ani inne służby mundurowe i tajne nie powinny politykować, bo nie są od tego.

Od tych zasad jest jeden wyjątek – kiedy działania rządu i działania opozycji w oczywisty sposób szkodzą krajowi i służą siłom zewnętrznym wrogim Polsce. Wtedy macie obowiązek interwencji, Jeśli chcecie pomóc, to wyprowadźcie siły na ulice, usuńcie rząd i opozycję, zaprowadźcie spokój, zapewnijcie funkcjonowanie gospodarki i rynku, oddzielcie ziarna od plew w sprawie „PANDEMII”, zabezpieczcie Polskę przed atakami bronią biologiczną, przed Niemcami, Amerykanami, Rosjanami, Żydami i tzw. Nowym Porządkiem, a po osiągnięciu normalizacji, doprowadźcie do demokratycznych wyborów. I dopiero wtedy się podpiszcie Waszymi imionami i nazwiskami, bo dopiero wtedy zadanie zostanie wykonane.

Opublikowano Polityka | Możliwość komentowania Apel Generałów i moja odpowiedź została wyłączona

OSTRO o strajku kobiet: „To język ku*ew”! O buncie generałów, plandemii, PiS i lewicy!

Opublikowano COVID-19 | Możliwość komentowania OSTRO o strajku kobiet: „To język ku*ew”! O buncie generałów, plandemii, PiS i lewicy! została wyłączona

Polski lekarz wyleczył COVID-19!? Kto chce go uciszyć?

Film jest dostęny tutaj:  https://www.cda.pl/video/60541853a

https://m.facebook.com/watch/?v=3189280067865964&_rdr

Pytanie, które mnie nurtuje: Skąd dr Bodnar wie, że to był Covid-19, czyli choroba wywołana wirusem SARS-CoV-2, a nie jakimś innym wirusem, np. nowym rodzajem grypy lub nowym wirusem wyprodukowanym w laboratorium? To ostatnie coraz bardziej wydaje mi się prawdopodobne, jako że ten wirus pojawiał się równocześnie w miejscach nieprzypadkowych, we „właściwym” czasie, itd.

Czytaj dalej

Opublikowano COVID-19 | Możliwość komentowania Polski lekarz wyleczył COVID-19!? Kto chce go uciszyć? została wyłączona

Masowe wdrażanie 5G łamie każdy artykuł Kodeksu Norymberskiego


(Budynek mieszkalny w Hamilton, Ontario, Kanada. Kliknij w zdjęcie aby je powiekszyć)

(Tłum.: L.B.)

Norymberski kodeks etyki lekarskiej powstał w następstwie procesu lekarskiego 20 lekarzy, którzy przeprowadzali eksperymenty medyczne na więźniach nazistowskich obozów koncentracyjnych. Proces lekarski był częścią większych procesów norymberskich w latach 1946–1947.

Chociaż nigdy nie został oficjalnie przyjęty przez żaden kraj ani stowarzyszenie medyczne, jest on uważany za „najważniejszy dokument w historii etyki badań medycznych”. Jego wpływ na etykę lekarską i prawa człowieka jest głęboki – zwłaszcza jego pierwsza i najbardziej podstawowa zasada, jaką jest świadoma zgoda. (Więcej informacji na temat kodu można znaleźć w tym artykule w New England Journal of Medicine).

Branża telekomunikacyjna może twierdzić, że 5G (a także 2G, 3G i 4G) to czysta technologia, ale obecnie istnieje ogromna liczba badań wskazujących, że telefonia komórkowa ma znaczący wpływ na zdrowie ludzi, zwierząt i środowiska. Tak więc, aby nie być „tylko rozwojem technologicznym”, wprowadzenie 5G powinno być uznane za to, czym jest: masowym eksperymentem medycznym, w który wszyscy jesteśmy zaangażowani, czy tego chcemy, czy nie. I jako taka powinna przestrzegać postanowień Kodeksu etyki lekarskiej z procesu w Norymberdze.

Czytaj dalej

Opublikowano 5G, Zdrowie | Możliwość komentowania Masowe wdrażanie 5G łamie każdy artykuł Kodeksu Norymberskiego została wyłączona

Konferencja ws. MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI! Znamy HASŁO MN20 oraz trasę. Wszyscy na Marsz!

Opublikowano Marsz Niepodległości | Możliwość komentowania Konferencja ws. MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI! Znamy HASŁO MN20 oraz trasę. Wszyscy na Marsz! została wyłączona

Kodeks Norymberski, „pandemia” i szczepionki

Proces norymberski – rozprawa lekarzy

„Kodeks Norymberski – kodeks etyczny sformułowany w 1947 roku przez aliancki Trybunał Wojskowy, w którym podano 10 zasad dopuszczalności doświadczeń na ludziach (w tym badań nad wpływem nowych leków na ustrój człowieka). Kodeks powstał po serii procesów lekarzy, zbrodniarzy hitlerowskich, sądzonych w Norymberdze.” – [Wikipedia]

Dziś sprawa Kodeksu Norymberskiego powraca w kontekście tzw. „pandemii” Covid-19 oraz związanych z tym działań rządu, samorządów terytorialnych, biznesów i usług, a także działań organów przymusu i sądów oraz wobec możliwości przymusowych szczepień.

Czytaj dalej

Opublikowano COVID-19, Korupcja, Polityka, Praworządność, Szczepionki, Zdrowie | Możliwość komentowania Kodeks Norymberski, „pandemia” i szczepionki została wyłączona