
„4 października troje naukowców w Great Barrington w USA przystąpiło do Rebelii. Profesorowie z Harvardu, Oxfordu, Stanford opublikowali deklarację/ petycję zachęcającą do zmiany polityki walki z pandemią. Podejrzewamy, że zaraz zostaną okrzyknięci antyszczepami, płaskoziemcami, foliarzami a deklaracja rozpłynie się w szumie medialnym. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z ich postulatami i ich autorami.” – [Źródło]
Jeżeli mielibyśmy do czynienia z prawdziwą pandemią, taki obowiązek mógłby być uzasadniony. Jednak rzetelnych i naukowych dowodów brak. „Potwierdza się” przypadki zakażenia przy pomocy nieskutecznych i nie przeznaczonych do tego celu testów. Zawyża się statystyki zachorowań i śmierci rzekomo spowodowanej przez Covida, podczas gdy 



