Światowa Organizacja Zdrowia w końcu potwierdziła to, co my (oraz wielu ekspertów i badaczy) mówimy od miesięcy – koronawirus nie jest bardziej śmiertelny ani niebezpieczny niż grypa sezonowa.
OpublikowanoCOVID-19, Korupcja, Polityka|Możliwość komentowania WHO (niechcący) potwierdza, że Covid nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa została wyłączona
Jeszcze jedna sugestia w sprawie spadającego przyrostu naturalnego w ostatnich latach i od połowy lat 80-tych. Czy ktoś przeprowadził badanie, aby ustalić jaka część kobiet w tych latach zaczęła mieć trudności z zajściem w ciążę? Podobne zjawisko ma miejsce w wielu krajach zachodnich, Zwykle mówi się o tym, że ludzie nie chcą mieć wielu dzieci i stąd ta tendencja. Jest jednak wysoce prawdopodobne, że już od lat 70-tych (a zwłaszcza od tzw. Memorandum 200) mieliśmy do czynienia ze szczepionkami, które zawierały składniki obniżające zdolność kobiet do zajścia w ciążę. Znam takie przypadki, gdzie młodzi ludzie od lat próbują mieć dzieci i nic z tego nie wychodzi. Tego zjawiska na taką skalę wcześniej nie było.
Nie zgubmy rzeczy najważniejszej – niewiarygodnosci testów. Powtarzam to w kółko, ale trzeba, bo to jest kluczowa informacja wskazująca na ściemę: Nie ma wiarygodnych i skutecznych testów, które mogłyby wyizolować i zidentyfikować, a zatem potwierdzić obecność wirusa SARS-CoV-2. Więc na jakiej podstawie władze podają nam te dane o „zachorowalności”? Stosowany na świecie (i w Polsce) test RT-PCR nie jest w stanie tego wirusa wykryć, ponieważ nie ma „złotego standardu” w postaci wyizolowanego i oczyszczonego, całego wirusa SARS-CoV-2. Tego jeszcze się nie udało zrobić. RT-PCR nie jest też testem ilościowym, zdolnym do określenia tzw. „obciążenia wirusowego”. Jest to sprawa istotna, bo każdy człowiek nosi w sobie jakieś śladowe części łańcuchów genetycznych różnych wirusów, ale tylko całe i żywe wirusy, w ilości przekraczającej odporność naszego organizmu powodują chorobę. Więcej tutaj: https://regionpojezierze.com/2020/10/11/komunikat-do-czytelnikow/
OpublikowanoCOVID-19, Polityka|Możliwość komentowania Kto manipuluje koronawirusem? Jak okłamują i straszą nas media?! została wyłączona
Poprawka: Nie ma wiarygodnych i skutecznych testów, które mogłyby wyizolować i zidentyfikować, a zatem potwierdzić obecność wirusa SARS-CoV-2. Stosowany na świecie (i w Polsce) test RT-PCR nie jest w stanie tego wykryć, ponieważ nie ma „złotego standardu” w postaci wyizolowanego i oczyszczonego, całego wirusa SARS-CoV-2. Tego jeszcze się nie udało zrobić. RT-PCR nie jest też testem ilościowym, zdolnym do określenia tzw. „obciążenia wirusowego”. Jest to sprawa istotna, bo każdy człowiek nosi w sobie jakieś śladowe części łańcuchów genetycznych różnych wirusów, ale tylko całe i żywe wirusy, w ilości przekraczającej odporność naszego organizmu powodują chorobę. Więcej tutaj: https://regionpojezierze.com/2020/10/11/komunikat-do-czytelnikow/
OpublikowanoCOVID-19, Korupcja, Polityka|Możliwość komentowania Władza świadomie podejmuje działania NIELEGALNE! Polska – państwo bezprawia | adw. J. Kwaśniewski została wyłączona
OpublikowanoCOVID-19, Policja|Możliwość komentowania Bezprawne maseczki! Zamordyzm, medialna nagonka i strach przed koronawirusem! A. Martynowska wR24! została wyłączona
Muszę na początku powiedzieć, że prezydent Suwałk, pan Czesław Renkiewicz, był od dawna moim faworytem. Zdolny, obrotny, elokwentny, ale przede wszystkim dobry gospodarz miasta, dobry administrator … i w ogóle. Toteż nie zdziwiłem się za bardzo widząc go w tak wspaniałym towarzystwie, razem z b. ministrem zdrowia Szumowskim i obecnym prezydentem USA Donaldem Trumpem. Wszyscy trzej zostali bezlitośnie zaatakowani przez „Covida” i wszyscy w bardzo krótkim czasie go pokonali. Wszystkim trzem ta przygoda zdarzyła się dokładnie na początku … no właśnie, tu mam pewne kłopoty. Na początku czego? Jedni twierdą, że jest to (od dawna zapowiadana) „druga fala” straszliwej zabójczej pandemii, a inni, że jest to zwyczajny jesienny sezon grypy i przeziębień, jakiego nasi przodkowie doświadczali w Polsce od wieków – i wszyscy przeżyli, inaczej by nas tu dziś nie było. Oczywiście, są na ten temat różne opinie, więc spróbujmy prześledzić kto co myśli i kto co głosi:
Na kilka dni muszę zająć się innymi obowiązkami i nie będę w stanie regularnie dodawać tu nowych materiałów. W międzyczasie, polecam następujące artykuły nt. tzw. „pandemii”:
"Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali."
Noam Chomsky
"Ma miejsce kampania niszczenia publicznej edukacji oraz wszystkich aspektów życia, postaw i idei związanych z solidarnością społeczną. Ten cel osiągany jest różnymi metodami. Jedną z nich jest niedofinansowanie. Jeśli szkoły publiczne będą kulały, ludzie zaczną się rozglądać za alternatywami. Pierwszym krokiem w procesie prywatyzacji jest zahamowanie efektywności systemu. Wtedy ludzie powiedzą: "Ten system nie działa, chcemy się go pozbyć. Oddajmy go w prywatne ręce."
Brock Chisholm
"Aby osiągnąć rząd światowy, jest konieczne usunięcie ze świadomości ludzi ich indywidualizmu, lojalności do tradycji rodzinnych, narodowego patriotyzmu i religijnych dogmatów." - Brock Chisholm, Psychiatra, Director Światowej Organizacji Zdrowia ONZ (1948-53).