Czy Polska chce być pierwszym celem w wojnie nuklearnej?

nuke640

O tym mówię i piszę od dawna. Nic ująć nic dodać, prócz tego, że psychopatów i piątą kolumnę USA w polskim rządzie należy jak najszybciej odsunąć od władzy.

Obecny rząd polski, PiS i IPN powinny natychmiast zastopować plany zburzenie pomników żołnierzy radzieckich, którzy zginęli na ziemiach polskich walcząc z hitlerowskim okupantem. Jest to inicjatywa odrażająca i obrzydliwa, zwłaszcza gdy równocześnie popieramy ukraińskich neo-Nazistów, którzy gloryfikują tradycje Stepana Bandery.

Gołym okiem widać, że celem tej akcji, opartej na kłamstwach o rzekomym zagrożeniu ze strony Rosji, jest rozpętanie anty-rosyjskiej histerii oraz manipulacja opinii publicznej w celu rozmieszczenia w Polsce baz militarnych i rakiet USA. Ten plan, który rzekomo ma zapewnić Polsce bezpieczeństwo, będzie miał skutek odwrotny od zamierzonego. Obecność wojsk i rakiet amerykańskich na granicy Rosji spowoduje, że bezpieczeństwo Rosji zostanie zagrożone. To z kolei zwiększy, a nie zmniejszy ryzyko wojny na ziemiach polskich.

Odszczepieńcy, którzy szafują bezpieczeństwem Polski i Polaków po to aby wysługiwać się awanturniczej polityce USA muszą odejść !

A może powinniśmy też zacząć burzyć cmentarze i pomniki żydowskie jako protest przeciwko udziałowi Żydów w aparacie bezpieczeństwa po II Wojnie Światowej, albo jako protest przeciwko kryminalnej polityce Izraela wobec Palestyńczyków? Ta sama logika…

Przeczytaj artykuł…

Related (jak nas widzą Rosjanie):

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s