Do biur senatorskich Anny Marii Anders w Suwałkach i w Łomży

anna_maria_andersZwracam się z prośbą i z sugestią aby pani Anders przestała stosować blokadę informacyjną w stosunku do społeczeństwa i jej wyborców. Proszę aby umożliwiła kontakt z nią i z jej biurami poprzez podanie do publicznej wiadomości numeru telefonu w Warszawie i adresów email oraz poprzez odblokowanie komentarzy na jej stronie Facebook.

  1. Podanie do publicznej wiadomości numeru telefonu i adresu email w Senacie RP. (Większość innych senatorów te informacje podaje) – /Link/
  2. Podanie do publicznej wiadomości adresów email do biur senatorskich w Suwałkach i w Łomży. (Większość innych senatorów tych informacji nie ukrywa) – /Link/
  3. Zainstalowanie i uruchomienie „automatycznej sekretarki” (answering machine lub answering service) w jej biurach senatorskich, tak żeby ludzie, którzy dzwonią po godzinach pracy mogli jej zostawić wiadomość, sugestię, lub pytanie.
  4. Odblokowanie komentarzy dla szerokiej publiczności na jej stonie Facebook. Obecnie komentarze takie może wpisywać wyłącznie wąska grupa wybranych przez nią popleczników, co zakłamuje obraz jej rzekomej popularności i jest dowodem jej tchórzostwa.

Z góry dziękuje za przekazanie tych sugestii do pani Anders. Dzisiaj (wtorek, 9 sierpnia do godziny 10:30 czasu polskiego) próbowałem się dodzwonić do obu biur pani Anders. Telefon w Suwakach nie odpowiadał, najwidoczniej nikogo tam nie było, natomiast Łomża bardzo uprzejmie poinformowała mnie, że pani Anders jest senatorem w Łomży, natomiast w Warszawie jest ministrem i dlatego na jej stronie w portalu Senatu RP nie podano jej email adresu (???). Nie bardzo rozumiem… taka dziwna logika.

Lech Biegalski

  • były przewodniczący pierwszego Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” w Suwałkach;
  • obecnie, Polak za granicą, który nie może skontaktować się z senatorem odpowiedzialnym za kontakt z Polonią.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s