Stanisław Michalkiewicz o polityce histerycznej Żydów

Jeszcze raz powtórzę: – Odpowiedź na żądanie odszkodowania z tytułu utracenia przez Żydów majątków po II Wojnie Światowej powinna być taka jak odpowiedź Izraela na żądanie prawa powrotu lub finansowej rekompensaty przez uchodźców palestyńskich. Nic. Null. Zero.

UWAGA – teraz sprawa najważniejsza. W środowiskach opozycyjnych w USA i w Kanadzie od dawna wiadomo, że anty-Semityzm jest często napędzany i wykorzystywany przez samych Żydów, aby uciszyć krytykę i wykazać, że ich krytycy są ludźmi niepoważnymi, motywowanymi rasizmem. Np. krytykowanie zbrodni wojennych popełnionych przez Izrael w Strefie Gazy i w Libanie było tu przedstawiane jako anty-Semitym, choć krytyka zbrodni wojennych i rasizm to dwie zupełnie różne rzeczy.

Biorąc pod uwagę kontrowersyjną postać Żyda Michałkiewicza, jest bardzo możliwe, że celem jego obecnej tury prelekcji jest wywołanie w Polsce masowych wystąpień anty-żydowskich, a zatem pokazanie światu, że Polacy rzeczywiście nienawidzą Żydów i dlatego są winni zbrodni popełnionych na Żydach podczas II Wojny Światowej. Czyli, odszkodowania od Polski jak najbardziej się Żydom należą.

To jest bardzo pokrętne rozumowanie, ale przekręty i hipokryzja są przecież specjalnością tej kasty ludzi na całym świecie. Należy więc słuchać tego „wykładu” z dużą dozą ostrożności. Rozwiązania należy szukać podczas wyborów, a nie na ulicy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s