Tchórz Zieliński wymazuje komentarze na swoim Fejsbuku

Jarosław_Zieliński_Sejm_2015Od wczoraj komentuję pod wpisem na Fejsbuku Zielińskiego na temat jego wywiadu dla Telewizji Republika. Po kilku godzinach, moje komentarze znikają. Widzę je tylko ja i to tylko gdy jestem zalogowany. To się nazywa „ghost banning” czyli niewidoczne blokowanie. Osoba zablokowana myśli, że jej komentarze są nadal wyświetlone, ale nikt inny w sieci ich nie widzi.

Oto treść kilkakrotnie usuniętych komentarzy. Sami Państwo oceńcie, czy są w nich jakieś nielegalne lub niemoralne treści:

[1] – Uroczystości w rocznicę odzyskania niepodległości zorganizowane przez młodzież suwalskich szkół średnich, Suwałki, 11 listopada 1980 r. – [ http://sierpien1980.pl/s80/galeria-1/pojezierze/7283,Suwalki.html ]. Panie Zieliński, za komuny, też organizowano święto niepodległości, choć, jak Pan to wielokrotnie zauważył, niepodległości wtedy nie mieliśmy. W Suwałkach, protestami patriotycznej młodzieży kierował ś.p. Aleksander Seredyński, którego Pan z pewnością pamięta. Niech więc Pan przestanie apelować o to aby wszyscy zachowali spokój i grzecznie się uśmiechali, „bo 11 listopada jest świętem niepodległości”. Wielu z nas wierzy, że Polska była bardziej suwerenna za Edwarda Gierka niż jest dzisiaj – i potrafimy tę opinię uzasadnić.

[2] – Wielu z nas wierzy, że PiS jest agenturą amerykańską i nie reprezentuje interesów narodu polskiego: [http://wp.me/p6zxst-Tz]. Mamy prawo o tym mówić i pisać – i nie pozwolimy nikomu z tego powodu nazywać się „chamstwem” i „zwyrodnialcami”. Nie pozwolimy wam na kryminalizowanie opozycji politycznej i na powrót do komuny.

[3] – Profesjonalizm naszej policji (i szefostwa MSWiA) będziemy mieli okazję ocenić 18 listopada, podczas procesu politycznego w Suwałkach, który tylko dlatego będzie miał miejsce aby ukryć fakt, że to rząd i Pan osobiście popełniliście wykroczenia przeciwko prawu – [http://wp.me/p6zxst-Mo].

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s