Dlaczego wybory prezydenckie w USA wygrał Donald Trump?

profile picPopatrzmy teraz na ostatnie wybory prezydenckie w USA poważnie. Elity kontrolują wyniki wyborów w wielu krajach. Istnieje odpowiednia technologia. Elity mają pieniądze na jej zakup, zainstalowanie i obsługę. Robią to, ale nie mogą tego publicznie przyznać, a zatem muszą tworzyć szoł i zasłony dymne, aby zamazać obraz i utrzymać społeczeństwo w przekonaniu, że istnieje… demokracja.

Oficjalna wersja tych wyborów wygląda za dobrze na to aby mogła być prawdą. Raczej wygląda na to, że międzynarodowa elita (oligarchia) zdecydowała się na zainstalowanie w Białym Domu Donalda Trumpa ponieważ zdała sobie sprawę z tego, że konflikt pomiedzy Stanami Zjednoczonymi i Rosją osiągnął martwy punkt i że żadna strona nie jest go w stanie jednoznacznie wygrać. Doszli więc do wniosku, że jednobiegunowy model świata stał się bezużyteczny i że trzeba go  zamienić na model wielobiegunowy. W tym celu posadzili na tronie ugodowego kandydata, który ma większe szanse zakończenia konfliktu między Stanami Zjednoczonymi i Rosją oraz lepsze przygotowanie do odbudowania współpracy miedzynarodowej na bazie ekonomi i handlu.

Dokładnie dlatego elity użyły swoich środków masowego przekazu w taki sposób, aby tendencyjnie i do przesady reklamować kampanię Hillary Clinton i przez to obrzydzić ją wyborcom. Dokładnie dlatego kazały swoim ludziom w służbach specjalnych przekazać mejle i dokumenty kompromitujące Hillary Clinton do WikiLeaks, po czym „pomogli” programom komputerowym policzyć głosy.

Tajemniczy Steve Pieczenik – (www.stevepieczenik.com), który kilka dni przed wyborami poinformował świat o rzekomym buncie i przewrocie części służb specjalnych i wojska przeciwko kampanii wyborczej pani Clinton, jest według niektórych źródeł członkiem wpływowej organizacji reprezentującej interesy elit i kształtującej politykę zagraniczną USA, zwanej Council on Foreign Relations. Jego przesłanie zostało spopularyzowane przez innego ciekawego osobnika, Alexa Jonesa z Infowars, który wydaje się pracować jako wentyl bezpieczeństwa i dystrybutor strachu, a także wydaje się specjalizować w przyzwyczajaniu społeczeństwa do idei jednego rządu światowego kontrolowanego przez niewybieralne elity.

Co to wszystko oznacza dla Polski? Jeśli moje wnioski są prawdą, to nastąpiła właśnie radykalna zmiana globalnego systemu politycznego z jednobiegunowego, opartego na dyktacie i konfrontacji, na wielobiegunowy oparty na współpracy ekonomicznej i politycznej. Oznacza to koniec kolejnej zimnej wojny między USA i Rosją, a w Polsce oznacza to koniec PiS-u, który za daleko zabrnął w demonizowanie Rosji i promowanie wojny, aby mógł się teraz z tego bez szwanku wycofać. Czego sobie i Wam wszystkim szczerze i serdecznie życzę… 🙂


Na podobny temat:

up4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s