Proces suwalski – kolejna rozprawa 19 lutego

Jest to kolejna runda walki z Podłą Zmianą w Polsce i w polskim wymiarze sprawiedliwości, która toczy się w Suwałkach. Walka o godność, uczciwość, sprawiedliwość i praworządność. Walka o demokrację i wolności obywatelskie. Walka o naszą Polskę.

Społeczeństwo Suwałk nie może pozostawać bierne i obojętne. Nie może tchórzliwie chować głowy w piasek, bo przecież chodzi tu o Waszą przyszłość i o przyszłość Waszych dzieci.

Nie po to w latach 1980-81 ogromna większość Suwalczan poparła Tadeusza Tylendę, Henryka Buraczewskiego, Jana Jakubowskiego, Jarosława Kozakiewicza, Piotra Kowalewskiego, Weronikę MereckąKrzysztof Zadrąga, Jarosława Słabińskiego, Jerzego Broca, Krzysztofa Harbaszewskiego, Wandę Krynicką, Tadeusza Furmana, Stanisława Wilka, Krystynę Zdun, Wiesława Doliwę, Mirosława Krafta, Macieja Butkiewicza, Witolda Butkiewicza, Jerzego Fiećko, księdza Kazimierza Aleksandra Hamerszmita, księdza proboszcza Jerzego Zawadzkiego, księdza prałata Stanisława Gadomskiego, księdza proboszcza Zygmunta Bialuka, Stanisława Kowalczyka, Waldemara Nieboraczka, Aleksandra Seredyńskiego, Andrzeja Sobolewskiego, Marka Kubasa, Romualda Łanczkowskiego, Andrzeja Tylendę, Wojciecha Wasilewskiego, oraz załogi PKS, WPS “Kolbet”, Zakładu Eksploatacji Kruszywa w Sobolewie, ZG Sobolewo, Żwirowni PKP, Wojewódzkiego Szpitala Zespołowego, Oświaty, Muzeum Okręgowego, Zakładu Płyt Wiórowych w Suwałkach, WPHW, Nadleśnictwa, SKR, Zakładu Przemysłu Odzieżowego “Warmia” i innych suwalskich zakładów pracy – w nierównej walce z wypaczeniami ustroju komunistycznego, aby teraz Podła Zmiana odwracała ten wysiłek i przywracała dyktaturę partii PiS. To ci ludzie, a nie Jarosław Zieliński i inni dzisiejsi politycy, byli bohaterami tamtych czasów.

Wstępny plan:

18 lutego (niedziela):

Literiada w Suwałkach godzina 14:00-15:00 z rozdawaniem ulotek o sytuacji w wymiarze sprawiedliwości w Suwałkach i z zaproszeniem na rozprawę.

19 lutego (poniedziałek):

Literiada przed sądem godzina 9:00.
Rozprawa przed sądem Rejonowym w Suwałkach 9:30.-?.

Cele bieżące:

1. Obnażyć podłą zmianę w Sądach. Obronić uczciwych sędziów w Suwałkach.
2. Pozyskać serca i głosy obywateli w wyborach samorządowych.
3. Wygrać wybory samorządowe minimum w Suwałkach 2018.

Cel strategiczny:

Przywrócić demokrację – wolność, równość, uczciwość i sprawiedliwość.
Każdy może proponować konkretne rozwiązania jak ta Polska postPISowaska ma wyglądać – jest nam potrzebny program na przyszłość.

Udostępniajcie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka, Praworządność i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s