Zagrożenia dla Polski – ważny wywiad z Tadeuszem Matuszykiem

Do religijnych Suwalczan (i nie tylko) – proszę wysłuchajcie i przemyślcie:


Apel do mieszkańców Suwałk i okolic

Proszę, pilnujcie, aby państwo polskie nie zostało zlikwidowane. Państwo jest podstawą istnienia narodu, państwo jest podstawą Waszej wolności i gwarantem Waszej przyszłości.

Istnieją w Suwałkach osoby, które działają na rzecz likwidacji państwa polskiego. To są osoby bardzo ścisle związane z pro-niemieckią frakcją warszawskiego środowiska żydowskiego. Ten ruch ma dziś zasięg krajowy, choć jego trzon stanowi stosunkowo mała grupa ludzi. Widać te osoby dość często na ulicach, gdy pozując na polskich patriotów wymachują polskimi flagami, polską Konstytucją, a nawet flagami „Solidarności” (jakim prawem?), podczas gdy ich akcje konsekwentnie zmierzają do skłócania narodu polskiego i wzniecania zadym. Ta orientacja etniczno – polityczna istnieje i organizuje się w Polsce of lat 1970-tych. Pierwszym jej szerzej znanym wcieleniem był KOR.

Suwałki są miastem z wielkimi tradycjami walki o niepodległość i wolność Polski, walki o istnienie niezawisłego państwa polskiego. Mam nadzieję, że tak jak w 1980 i 81 roku, staniecie znów na wysokości zadania, aby Polska była wolną Ojczyzną Polaków, a nie kierowaną przez obcych nam etnicznie zarządców niemiecką kolonią lub amerykańskim poligonem.

W tym celu musicie się zacząć organizować. W każdej części Polski potrzebny jest silny, choć pokojowy, ruch narodowy. Znów potrzebni są tacy ludzie jak Aleksander Seredyński i ksiądz Jerzy Popiełuszko. Potrzebna jest powszechna amnestia polityczna i potrzebna jest nowa partia polityczna, która będzie reprezentowała zjednoczony naród polski i jego żywotne interesy.

Czas zacząć działać, czas nawiązywać kontakty z innymi miastami i regionami Polski. Ani PiS ani koalicja PO / .Nowoczesna / KOD nie spełniły pokładanych w nich nadziei. Jeśli taki wysiłek nie będzie podjęty w sposób zorganizowany, wyborcy zawsze będą mieli możliwość i prawo do głosowania na kandydatów, których dobrze znają i są pewni ich lojalności wobec Polski. W każdym okręgu wyborczym ludzie muszą takich kandydatów znaleźć i wystawić. Za rok  trzeba wybrać do Parlamentu Europejskiego prawdziwych polskich patriotów reprezentujących rdzenną etnicznie ludność polską. Praca nad tym musi się zacząć już teraz i ta praca nie zacznie się sama. Wy musicie ją zacząć i doprowadzić do końca.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

Lech Biegalski
pierwszy przewodniczący Zarządu Regionu Pojezierze N.S.Z.Z. „Solidarność”
w byłym województwie suwalskim (kadencji 1981-83).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.